Jason Statham filmlerini severek izleyen var mı?

Eminimki bu adamın filmlerini çoğunuz severek izliyor.Peki izleyenler hangi filmlerini izlediniz ve en çok hangi filmi hoşunuza gitti şimdiye kadar

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• En beğendiğim 'Ölüm Yarışı' filmiydi. Transporter-3 ve The Bank Job filmleri de güzeldi. Blitz'e başladım, güzel filme benziyor.

'13' isimli filmi var kötü rolde ama güzel, dramatik bir film. 50 Cent, Sam Riley ve Mickey Rourke da var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• transporter beğenmiştim

0|1
    0|0
  • transporter güzeldi

0|0
    0|0
  • benim en cok The Transporter adli film hosuma gitmisti

0|0
    0|0
  • the transporter cok iyiydi bide polisiye baska bir filmi vardi adini unuttum ama emin degilim o mu baskasimiydi komik bir konusu vardi.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • snatch.

0|0
    0|0
  • sevmeyerek izliyorum

0|0
    0|0
    • :) neden sevmediğin birini izleme zorunluluğu buluosun

Erkekler Ne Diyor 16

• crank en iyi filmi bence, transporter ilerde klasikleşebilecek bir seri audiler falan :), death race sıradışı, mechanic te bir itfaiye hortumuyla 10 kişi falan pataklıyordu, the expendables filmine bile başrollerde girmiş bir adam aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi.

0|0
    0|0
  • Adamım ya ,Aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi,The Transporter serisi olsun Crank serisi olsun,diğer bütün filmlerini izlemedim

Kızlar pek sevmez o adamı,çünkü Cool olarak görmezler,Gerek Slyvester Stallone gerek Van Damme olsun Amerika nın Kırosu olarak görürler,Ama Jason Statham farklı

0|0
    0|0
  • london iyiydi

0|0
    0|0
  • evet o bir efsane.. death race Tavsiye edebilecegim filmleri arasında. mechanic de banka işi de öyle tetikci de öyle aman tanrım bu adamı bırı durdursun =)

0|0
    0|0
  • Ben varımm :D taşıyıcı 3 te ibrahım tatlısesin posteri var :D

0|0
    0|0
  • Snatch,killer elite ,mean machine,mechanic ,revolver,italian job,rogue assassin hepsi çok sağlam aksiyon filmleri :D

0|0
    0|0
  • Mekanik taşıyıcı killer elite suikastçi falan sağlam bence :) Oyunculu yeter

0|0
    0|0
  • crank ve taşıyıcı serisi

mechanic

0|0
    0|0
  • taşıyıcı iyidir

0|0
    0|0
  • tetikçi 2 den sonra bir daha izlemedim. o neydi öyle

0|0
    0|0
  • transporter harikaydı. tetikçi 1-2 ise çok kötü ama onun için yine de izledim

0|0
    0|0
  • banka işi var çok güzel oda oynuyo

0|0
    0|0
  • severik

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • taşıyıcı çok iiydi tetikçide fena değildi