Fazla bilinmeyen rock şarkıları-grupları var mı?

Ben başlayayaım öyleyse.Kendilerini Fifa 11den hatırlayanlar olacaktır.Ladytron özellikle Ace-of-Hz parçası :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• Grup Af

• flört :) hele eski dostum die bi parçaları varki akıllara zarar acayip eylenceli :D

• Rock olarak Pera yı öneririm. Sevdigim kadın , Şarab-ı Izdırap , Sensiz olmaz çok güzel şarkılarıdır. Liste yapmak gerekirse : Bu gruplara göz atabilirsin . Buz - Nefretim Kederimden Kaçak : ÖlünürdeMavi sakal ( Genc Osman ) - Hep AynıMavi sakal : İki yolSiyah - NeyseYabancı metal olarak da Ghost Brigade grubunu tavsiye ederim. Concealed RevulsionsŞiddetle tavsiye ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Aft,başıbozuk.. vardı bı kaçtane dahada aklıma elmedi simdi

• Dünyanın en iyileri arasında gösterilen "cream" , fazla popüler olmayan tanrılardır kendileri. Yazdıkları notasyon sololar tam ilah. Dinleyin dinletin.

• hocam pilli bebek hastasıyım grubun adı biraz komik gelebilir ama müziği kalitedir siyah beyaz şarkısını dinle öneririm

• Post-rock pek bilinmez , zaten Türkiye'de bir çok rock grubu ve tarzı bilinmez de neyse .Mesela post-rock örnekleri olarak :Sigur Ros - Heima link ***God is an astronaut - Suicide by star link Caspian - The raven link

• ya kardeşim fifanın müziklerine hastayım nasıl seçiyorlar anlamadım. hala daha 98 in müziği çalınıyor kimi zaman. fifa 2012 nin müziklerini de dinlemeni tavsiye ederim...

• Aynen seçtikleri grup ünlü oluyor :)
      Ben de dinlerim hala blur song2 yi :)

• ugly kid joe takıl

Yükleniyor...