Survivor'da ne oluyor acaba?

doğuş nasıl gider bu mustafa topaloğlu neden gitmez yaa adam yarışamıyor bile benı yenik sayın diyor... bence burda oyunlar dönüyor...gitti benim adamım .. survivoru takip edenler... yorumlarınızı alalım buyrun... :) sizce bu hafta kim gitmeliydi..bir konseyde biz yapalım burda bakalım sonuclar nasıl cıkıcak :=))

• Merve
    A seç
  • Doğuş
    B seç
  • Mustafa topaloğlu
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

• Topaloğlu gitsin. Teleskop ile yıldızları daha rahat seyredebilceği biryere yerleşsin ! Survivor adalarıda kurtulsun bizlerde..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• doğuş u sevmiyordum ama kesinlikle o gitmemeliydi... Merve nn yaptığı tam bir şerefsizlkti merve gitmeliydi..

1|1
    1|0
    • yanı gıtmemelıydı adamım ya...neyse.. merve de bırdahakı konseyde yolcu benden solemesi kacan yakalanır...

• Takip etmiyorum.

0|1
    0|0
  • Uyuz merve gitmeliydi doğuşa yazık oldu.Bu arada mustafa topaloğluna laf yok o adamı çok seviyorum.Survivorun rengi o onsuz olmaz :)

0|1
    1|0
    • mustafa gıtmelıydı en azından dogus gıtmemelıydı burda renge bakmıyorum :D performansa bakıyorum :D yarısmalara kapılıyorum :D

• Doğuşun gitmesi iyi oldu bnce kaslı falan ama hiç güçlü değil oyunları bile düzgn oynayamıyor bence

0|1
    0|0
    • kaslı ama güçlü değil fikrine katılmamak elde değil...ama dusun ki..merve ya da mustafa hıc ıyı deıl...

• evet gitsin boş boş otrmayala bi yere gelemez zaten

• aynen...sporla ılgılenıyorum ve bazı yarısmalarda plazmanın camını kırıp oraya gıdesım oluyo..bunu ben cok ıyı yaparım dedıgım seyler cok...mesela denızden kumsala kosuyorlardı gerik lastikle harıka oyundu..kımın ne kadar kondısyonu dayanıklılıgı oldugu ortaya cıktı...

• survivor yalan bence.tv cekimi olcagı zaman adaya geliyolar,normaşde otelde kalıyolar bence.kendi icinde cok celiskileri var.

0|1
    0|0
    • oyle zatenn vee oyunlar donuyor burda..hıcbır unlu gıdıpte ac kalmaz orda ve hareketler yapmacık ben ısın yarısma boyutuna bakıyorum orası cezbediyor

• mustafa tabiki adam oyun oynamıyo adada kalıyo.

• ben oyuna bakarım mustafa gıtmelıydı ama mıllet popılerlıge bakıo ayrı durum...

• merve gitmeliydi

0|1
    0|0
  • Merve.

1|1
    1|0
  • Merve

0|1
    0|0
  • doğuş

1|1
    1|0