Korku filmi var mı güzel?

Arkadaşlar bildiğiniz güzel korku filmi var mı çok bilindikler dışında ?

Güncellemeler:
Macera korku tarzı olursa daha çok sevinirim :)) teşkkürler şimdiden arkadaslarr
Korku filmi manyağı oldugunu düşünün arkadaşlar bilindikleri hep izledim kahretsn beni:)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Paranormal activity serisi.

Katil bebek chucky

ATM

Rec

Bebek Mavisi

Karadedeler olayı ( türk filmi , gerçekten alıntı yapmışlar)

1|0
    0|0
  • Hilkat Garibeleri.. (Freaks)

İzledinmi bilmiyorumda ben izlemedim ancak çok korkunç olduğunu,bir kadının bu film yüzünden çocuğunu düşürdüğünü,insanların salondan çığlıklarla çıktığını duymuştum..Yasaklanmış.

Ama filmi bulabilirmisin bilmiyorum.1932 yapımı ve ben bulamadım.Yeterince de araştırmamıştım.. :)

1|0
    0|0
  • hostel dünyanın en korkunç filmi

1|0
    0|0
  • The unborn türkçesi doğmamış izle.

1|0
    0|0
  • silent hill 1. 2

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• içimdeki şeytan ,hostel, evdeki düşman, karabüyü, urban explorer , dabbe, ayin, zamana karşı çelik yumruklar gerçi son ikisi biraz bilim kurguya girio ama güzel filmler izlemeni öneririm ayrıca daha bi sürü var film önerim ama aklıma gelenler bunlar

1|0
    0|0
  • Tepenin gözleri

30 gün gece

shinning

Dawn Of The Dead

yüksek tansiyon

otel

rec

28 gün sonra

1|0
    0|0
    • çoğunu izledim :) ama birkaçına bakıcam teşekkürler

• rica ederim eski korku filmlerini seviyorsan exorcist ve evil dead i tavsiye ederim. Elm sokağı serisinide izlemediysen izle derim.

• teşekkürler onlarıda izledm:(( gülsemmi ağlasammı bilemedm arkadaslar film izleyelm dedi bulamıyyorum film öhhüü:(( hepsini izledm

• ju-on bence klasiklere takılmalısın çünkü kaliteleri onları klasik yapıyor milyonları kendine kilitliyor japon yapımı korkular iyi oluyo geleneksel anlatımlar da yaptıkları için e işin içine birde doğu felsefesi feng shui giriyor acayip manyak oluyor japon korkuları filmin adı 'üç' izlenilebilir bu baglamda 'garez' bir efsanedir. 'ju-on' da tercih edebilirsin

0|0
    0|0
  • son seste paranormal activity :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...