Inception filminin başını anlıyan varmı?

İnception filmini izliyorum ama anlamadım. Nasıl oluyor ya hangisi gerçek hangisi rüya? Amaç ne?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Baştan itibaren sonuna dek dikkatli bir şekilde izlersen anlarsın. Sinema tarihinin Matrix'ten sonra gelen en muhteşem filmi bana göre.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Filmin ilk sahnelerinde amaç, Saito’nun zihninden enerji projeleriyle ilgili planları çalmak. Bunun için Cobb, Arthur ve Nash “rüya içinde rüya” taktiğini uyguluyor. Rüyanın birinci seviyesi Saito’nun metresiyle buluştuğu gizli ev, ikinci seviyesi de saray. Trende uyandıkları sahne gerçek.

0|0
    0|0
  • rüya içinde rüya matruşka gibi kahpe :) filmin ortasında durdurup burada sorman iyi olmamış ama. bence izle sonuna kadar ondan sonra anlamazsan sorarsın. öğretmen gibi konuştum

0|0
    0|0
  • filmin bir anını kaçırmadan baştan sona izlemen gerekiyor anlayabilmen için .eğer kaçırdıysa bir kısmı kaçıyor film rüyada uyandırılma kısmında kaçırdıysan filmi anlaman zor.

0|0
    0|0
  • Rüya yoluyla bilgilere ulaşmak işte mesele... Başlangıçta da adamın rüyasına girip, kasadaki bilgiyi (adamın sırrını) elde etmeye çalışıyorlar. Konsept olarak benim de hoşuma gitmemişti.

0|0
    0|0
  • çok iyi bi film ilerlerinde çözüyosun zatenn::))))

0|1
    0|0
  • filmi bende izledim filmin amacı bence tamamen kafa karıştırmak .Zaten son dönemlerde amerikan bilim kurgu filimlerine bakarsan çoğu bu filim gibi... saçma sapan, kafa yormya değmiycek bir film bence

0|0
    0|1
  • Başından ne gördük ki, elinden ayağından hayır görelim, gibi olmuş. Seyretmedim henüz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ... ama çok çok uzun ve karmaşık...

Bir de filmlerin anlatılmasına karşıyım...

0|0
    0|0
  • ben o kadarda begenmedim filmi ya..

Ama The Prestige'i kesinlikle izlemelisin.. Ona bayılmıstım :)

0|0
    0|0
  • hıc bısey anlamadım o fılımden yarısındaa cıkmıstım zaten hosuma gıtmedı karmakarısık o gun zaten kafam cok doluydu basmadı beynıme o filim

0|0
    0|0
Yükleniyor...