Bilgisayarında fotoğraflar duruyor. Hala onu unutmamış mıdır sizce?

sevgilimle bir aydır birlikteyiz. kendisi zaten inanılmaz istedi kabul etmem için bayaa bi çabaladı. yaklasık 1,5 aydır tanışıyoruz. geçenlerde bilgisayarını karıştırırken eski kız arkadaşıyla olan fotoğraflarını gördüm bana sil dedi, sen bunlara gerek kalmadığına ınandıgın zaman kendın silersin dedim. ve hala duruyor fotoğraflları. Kızdan yarıyıl tatilinde ayrılmış. sizce hala onu unutamamışmıdır?

Güncellemeler:
bende ona bıraktım silmeyi ancak aynı klasörde bulunan kendi fotograflarının bir kaçını ınternete atmış demekki o klasöre o fotograflara bakmıs hiç olmadı illa ki gözune çarpmıştır cunku kalabalık bır klasör değil ve resımler sıralı olarak geliyor. internete attıktan sonra baktım yine duruyor resimler. yani denk gelmiş ama silmemiş :(
Sizce ona sormalı mıyım neden silmiyorsun diye
benim en yakın arkadaşım onun en yakın arkadaşıyla çıkıyor bilirsiniz işte biz tanıstık onları tanıştırdık falan. arkadaşım onun arkadaşına sordu bugün unutamamışmı fotoğraflar neden duruyor diye çocuk bilmem demiş ama kesinlikle bilecek yakınlıkta. unuttu diyemediğine göre aslında sonuç belli gibi :(

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Eğer sevgilinde biraz anlayış olsaydı silerdi onları.

İnsan içinde tam bitirdiği zaman eskiye ait her şeyi yok eder seninki tam tersini yapmış seni sevdiğine emin misin ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu cocuk seni kekliyor :(((

seni unutamadigi sevgilisinin yerine koymus sen de saf saf ona inanmissin seni daha akilli saniridm :((((((

0|0
    0|0
    • Sandığından kadar belki de daha fazla akıllıyım ;) Bunlar taktikler, kız psikolojisini anlamak biraz zordur.

• Safa yatiyorum bildigim taktikleri daha verimli nasil kullanabilirim icin fikir topluyorsun

tahmin etmistim bu kiz zirdelimi mirdeli ama kafa yinede zehir gibi calisyor masallah

• saol :)

• ya sonuçta iyi kötü hatırası var. Bence kalmasında sakınca yok

0|0
    3|0
  • hackle bea

0|0
    0|0
  • Unutamamıs senınle avunmaya calısıyor

0|0
    0|0
  • cismi seninle aklı onunla... kapıyı göster... ;)

0|0
    0|0
  • demek kı hala gerek var sakın yara bandı olma :))

0|0
    0|0
    • ve kız arkadaşı bu şehir de değil onun için taa izmire falan gidip gelmiş çok kez :( gerçekten yara bandı olarak mı görüyordur

• sanmam ya belki de ben yanılıyorumdur

• eğer silmemişse yüzde yüz aklı onda

0|0
    0|0
  • yolver ona sil gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• unutmamaış olma ihtimali var

0|0
    0|0
  • Sorma direkt sildir.

0|0
    0|0
  • Sana sil dediğine göre demek ki hissetmiyor, belki unutmuştur silmeyi, önemsemediği için kimbilir.. Sen tavırlarından şüphe duymadıysan altında bir şey arama derim..

1|0
    0|0
    • unutmuş olsa güncellememdekiler olmazdı ama :(

• evet ya silmem falan derse de sen resimlerinle kal der çeker giderim.

• Silmem derse zaten yanında olmanın anlamı yok artık.. Ama sanmıyorum siler, sen söyle bunu, rahatlat içini..

• bir şeyler hissetmiyorsa aman kalsın hatıra nolcak ki diye de düşünebilir. en iyi sen anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • bende silemiyorum ama bakmıyorumda dosyayı gizledim pcden duruyor öylece 1aydır

0|0
    0|0
  • bence sorup ogrenmelısn

0|0
    0|0
  • çok üstüne gitme ama sormanda fayda var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...