Çılgın projeleriniz var mı?

devlet sizden proje isterse ülkeniz icin neler yapardiniz ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• avrupa yakasında e5 ve otobanın altını kazıp 4 şeritli yeraltı otobanı yapardım

trafik sorunu olmasın diye çıkışları temel yerlerden verirdim, zırt pırt çıkış olmazdı(giriş bol bol ama)

misal otobanda,

maslak-taksim-mahmutbey-bahçeşehir...

e5 te merter - avcılar - bakırkoy- florya vs gibi

bu tünellerin girişine otomatik okuyuculu sistem koyardım ogs gibi

sadece üye olanlar girebilirdi

yıllık üyelik peşin 2000tl alırdım plaka başına (otobanı günlük işine gidip gelirken otoban kullananlar zaten 1000tl veriyor yılda)

finansmanı da şu şekilde sağlardım:

proje başlamadan önce 1000tl ye yani yarı fiyatına alma şansı şunardım. istediği kadar yıllık alabilir isteyen, proje tamamlandığı günden itibaren üyeliği başlayacak sekilde. 5000 tl ye istersen 5 yıllık al...

böyle bir şey yapılmadan istanbulun trafik sorunu çözülmez

böyle bir proje çıkarsa hemen 2 yıllık alırıdım

2 olmasa bile 1 kesin alırdım...

not: inşaat çok ama çok hızlı yapılmalı, aksi halde 6-7 sene sonrası için kimse şimdiden ödeme yapmaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yeraltına hava alanı yapmayı düşünüyorum.başta mantıksız gelebilir ama altınızda uçakların cirit attğı bir şehirde yaşamak istemez misiniz ?

0|0
    0|0
  • Türkiye'ye hooters getirmek. ve amsterdam'daki gibi sokakları kızılay istiklal caddesi gibi mekanlara taşımak. hemde halkın içinde görülebilecek şekilde.

0|0
    0|0
  • Açıklayamam sonra başkaları yapar projelerimi :)

0|1
    0|0
  • 2|0
    1|0
  • Geri donusumlu urunler kullanma zorunlulugu getirirdim kamusal alanlarda,hem doga hem de cuzdan korunurdu.

0|0
    0|0
  • İstanbul ,İzmir ve Ankara illerine göçü yasaklardım.Anadolu ve doğu illerine yatırımlar yapıp bu 3 büyük ildeki (özellikle İstanbul) nüfusu dağıtırdım.Tabiki dağılmazlar ama zorla yapardım.

Yeter ya Koca ist. nefes alacak yer kalmadı bu ne be

0|0
    0|0
  • ben tüm online oyunları kaldırırdım bolelikle insanlara zarar veremzdi

1|0
    0|0
  • ötv + kdv kaldır al sana cılgın proje

0|0
    0|0
  • sigara satışını yasaklardım

0|0
    0|0
  • bir yer altı dünyası oluştururdum ama önce türkiyenin yer altının haritasını çıkarttırırdım

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki gereksiz insanları burdan uzaklaştırmak olurdu heralde.

0|0
    0|0
  • bedava elektrik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...