Değişimden yana mısınız yoksa gelenekçi misiniz?

değişimden yanayım diyenler...mesela en son hangi alışılagelmiş bir duruma "hayır bu boyle olmamalı" dediniz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• her fikri her düşünceyi kabullenmem önce değerlendiririm ilerisini getiri ve götürülerini düşünürüm sonra onaylarım gerekirse

gelenekcimiyim kısmen

0|1
    0|0
    • lıderlık ettıgın bır deısım ornegı var mı?

• mevlana candır <3

Kızlar Ne Diyor 7

• Değişimden yanayım ama rahatlık,zevk için yapılan değişikliklere yokum

0|1
    0|0
    • yaw ıdeal duzene gore sorulmus bır soru, o bahsettıgın konularla alakası yok bu dedıgımın :S

• sen oylesıne bır cumle kuruyorsun kı yeme de yanında yat masallah ortaya karısık...bu kadar makro yaklasma olaya..basıt bır ornek sordum degısımesı gerektıgıne ınandıgınız bır durum var mı yok mu?

bu ıs yerınde olur bır otoyolda olur bır parkta olur..olur da olur? sen soruyu anlamamıssın,neyın sıyasetınden bahsedıosun

• Devrimden bahsediyorum.Ben olayı önemsemişim.Senin dediklerin değişse de olur farketmez cok da önemli bir boyutta değiller benim için.

• Accık eski kafalıyım galiba

0|0
    0|0
    • bana da oyle gelıo, calliou varken pepee de neymiş :p

• Cks ilk nickim bu degildi.degistirdim.simdi degistirme hakkim yok.her neyse siz sevmeyin ben nickimi seviyorum:)

• asal sayı benim kacıncı nıckım hatırlamıyorum bıle :p

• yeniliklere açığımdır ama biraz da eskiciyimdir.garantici oldugum için alışkanlıklarımı bırakmam bazı durumlarda.günlük yaşamımda da sürekli yeni birşeyler denerim.

en son neye hayır dediğimi hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • kafama göre takılıyom D:

0|0
    0|0
    • hangı çeşit kafa daha agır basıyor, eski?, yeni? :)

• hayat felsefem oldu o zor ola guzeeldır :) sevgılıde zor olsun derken kolay kolay ınsanlar denk gelıyor hep bak bu konuda değişimden yana değilim ama zor olsun yıne. :D

• zor olsun bızım olsun yahu, kolay lokmalar tat vermıyor kı bellı sure sonra :(

• devrim olsun anca rahatlarım

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ya ben neyim gercekten?

0|0
    0|0
    • gecenın bu vaktınde bunlarla yorma kendını bosver('.')

• ıste buna guzel bır ornek ıste:)) bır tarafta esın otekı yanda cocugun, ıkısını de cok sevıyorsun ve buyuk ıhtımalle ıkısı de en son vazgecebılecegın ınsanlardır ve onlar da bırbırını bır o kadar ok sevıyor :p en tatlı kıskanclık :)

• Yerine göre değişim olmalı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Değişim ve yozlaşma arasındaki ince çizgiye dikkat etmek gerekir.

0|1
    0|0
  • birşeylerden yana değilim.hiçbir öğreti umrumda değil, aynı şekilde değişim zırvaları da.

0|0
    0|0
  • en büyük gelenek değişimdir diye saçma bir söz söyleyeceğim:D

0|0
    0|0
  • bunun bi genellemesi olamaz, yer yer değişim yaşarsın fakat bazı yerler her zaman gelenekçi kalır. bu durumda böyle bir soru olamaz :)

0|0
    0|0
    • başlıktan sonra içeriği de okusaydın keske yahu?

• koçum biz sormadan söyleyenlerdeniz rahat ol :)

• oyle desene yahu, tamam o zmn bak sımdı daha rahatım:)

• gelenekçiyim ben

0|0
    0|0
  • her zaman değişimden yanayım..

0|0
    0|0
  • gelenekçiyim hatta geri kafalı bile sayılabilirim,özellikle insan ilişkilerin de...

0|0
    0|0
  • evet o yüzden iktidara oy atmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...