Vampir Günlükleri'ni izleyen var mı?

Vampir günlükleri izleyeniniz var mı ya dizi kritiği yapıcam kimseyi bulamıyorum çevremde izleyen üzülüyorum izleyen varsa yorumlarını alabilir miyim? :)

Güncellemeler:
Bu haftaki bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Ben Alaric e çok üzüldüm ne olucak onun sonu sizce.

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Elena ölsün

1|0
    0|0
    • İşte beklediğim şey buydu kesinlikle mal ya Demonla yakınlaştı ne güzel mal gibi stefan a döndü yine ya ağzını kırasım geliyor.

• süper:)beklemedeyiz

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben fanatiğiyim , başından beri izliyorum , hele şu yayınlanan son bölümü çok şahane idi.

Elena & Damon sahnesi mükemmeldi :) damonun kötü tarafıda iyi tarafıda beni andırıyor gibi :)

Stefan'a acıyorum elena'nın iyiliği için kötülüğe başvurdu şimdide kaybetmekle baş başa.

1|1
    1|0
    • Evet çok iyiydi ya hele Ester olayına çok şaşırdım ben şahse. Stefan a acımıyorum ya sinir bozucu bir karakter o :)

• Aynen.Neyse bakalım yeni bölümünü bekleyip görecez. :) iyi akşamlar dilerim :)

• İyi akşamlar sanada :)

• Alaric'e bende üzüldüm , arkadaşlarının ve insanların mutluluğu ve huzuru için canından olmayı bile kabul etti.Ama işte bonnie salağı işi bozmakta ustadır.Gidipte onu ordan çıkaracak ve alaric vampir avcısı olacak , aynı zamanda vampirde olacak , elenaya zararlar verecek.Git gide karışıyor bakacaz.

1|0
    0|0
  • hayır hiç haberim yok interview with the vampire filmi var ya onun dvd sini arıyorum .

1|0
    0|0
    • o çok etkileyici bir filmdi bir kanalda sürekli gösteriyolardı o filmi 2-3 kere falan gördüm televizyonda. İnternetten de izleyebilirsin.

• Evet bütün bölümlerini izledim. Güzel fantastik bi dizi oyuncular gayet iyi, kurgu bazen yetersiz kalsada genellikle şaşırtıyor.

1|0
    0|0
  • biz beğenmiyoruzz.. tarihimizi ve kşiliğimizi çarpıtıyorlar..

0|0
    2|0
  • İzle dediler çok tavsiye ettilerde henzü başlamadım...

1|0
    0|0
  • izlemiyorumm malesef.

0|0
    1|0
  • filmi kısaca anlat yarımsaat çekilmez dandik vanpir filmi

0|0
    2|1
  • eksi verenin elleri kırılsın

0|0
    0|0
  • izlemedim ama dizi kritiği ne için :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Türkler şöyle güzel bir fantastik film yapamadılar.. ben çok seviyorum hatta şu 3 bölümde bir verdikleri aralar beni öldürüyor.. stefan ve elena kavuşsun istiyorum. Bence demon yakışıklı olabilir ama yaşlı. Yaşını geçtim elenayla uyumlu olduklarını düşünmüyorum. Stefan içindeki durtuyu yenmeye çalışan biri ondan elena olabilir diyorum ve şu rebeccaya da üzülüyorum. Bir mutlu olamadı

1|0
    0|0
  • Ben izliyorum.Stelena vs.Delena <3<3

1|1
    0|0
    • Ben Delenacıyım şahsen :)

• Evet sezon finali çok şaşırtıcı olucakmış birini seçicekmiş ama kalıcı olmıycağını bilmiyodum bak bu kız da bilmiyo ki ne istediğini deli etti beni :D

• aynen ben de gıcık oluyorum elenaya:D

• alaric'e bşey olmadı olan bonnie'ye oldu sonunda.

1|0
    0|0
  • ben varım. seviyorum. :D yalnız değilsn.

1|0
    0|0
  • Hastasıyım desem yeridir :) Sömestr tatilinde 58 bölümü 1 haftada bitirmiştim :) Damon ve Elena beraber olsunlar,tek derdim bu :D

1|0
    0|0
  • izliyorum da boş zaman doldurmaca gibi bişey benımkısı :)

elenaya gıcık oluyorum sadece budur. sevdiğim bi karakter bile yok belki klaus olsa olsa :D

nerde lost takı Ian somerhalder nerde vampire diaries teki.

1|0
    0|0
    • yok be lost taki karakterden daha iyi bence burda daha cool :D

• ya orda ezikti tamam ama daha mı hoştu tipi sanki ? :) burda kartlaşmış mı bişeler olmus gibi geliyo bana her seferınde bi de dudaklarını büzerek fılan konusuyo havalı olucam havaları fılan :D basta sevıyodum kendısını ama kredisini tüketti bence :D

• ben seviyorum bu dizide Damon'u çok sevimli bir karakter olmuş ya Stefan dan daha iyi sonuçta:D

• Ben izliyordum bir ara. Stefan çok tırt ama ya.

1|0
    0|0
  • Ben ben ben. Çok seviyorum ya çok güzel Stefancıyım ve Tyler'a uyuz oluyorum, Jeremy'e aşığım ama oda çok süt yinede çok tatlı <3

0|0
    0|0
  • Ben de acayip üzüldüm,ama ölseydi de çok üzülecektim.Asıl,bu sezon bitene kadar Damon ve Elena olmalı,bir önceki bölümdeki öpüşmelerine bakılırsa Stefanla bu kadar tutkulu değiller :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...