Mustafa filmi hakkında genel fikirleriniz neler?

Atatürk hakkında çocuklara yanlış fikirler vermeyi amaçlamıyor mu? gençlerimizle çocuklarımızda var olan Atatürk sevgisine bir darbe vurmayı amaçlıyor bence. o filmi izlemekten kaçınmalıyız ve dvd leri falan yasaklanmalı.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• desteklıyorum senı eki..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Açıkcası film benim çok hoşuma gitti. Vizyona girdiği gün izlemeye gittim. Yaşadığı zorlukları ve çektiği sıkıntıları daha iyi anladım.

Film hakkında kötü yorum yapıldı ama ben hiç öyle bir bakış açısıyla düşünmedim. Yönetmeni karalamak amacıyla o tür eleştirilerin yapıldığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • yasaklanmalı mı? yok artık. film senin bakış açına sahip insanlara Atatürk'ün de bir insan olduğunu göstermeyi amaçlıyor zaten. dediğin gibi Atatürk sevgisine bir darbe vurduğunu düşünmüyorum.Atatürk'ün asker,lider yönünden öte, insani yönlerini de görebilmemiz konuşabilmemiz neden tabu olsun. bunları anlatmak neden yanlış olsun. link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Atatürk'ü sevmiyorum. Filmi seyrettim. Filmde insan olan Atatürk vardı. Belki de zamanında hatasıyla sevabıyla bir Atatürk anlatılsaydı bize düşüncelerim farklı olabilirdi. Şu da bir gerçek, Atatürk'e en çok zararı yasakçı düşünce veriyor.

0|0
    1|0
  • ben izledim ve senin düşündüklerin aklıma gelmedi bile.

0|0
    0|0
  • sebebini söyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...