Şu Yunanlar şimdi de gevrek simit bizim diyorlarmış patent alacaklarmış yahu...

Baklavayı biz yaptık dediler patent almaya kalktılar..

Lokum Türkish the light Dedik o Bizim greek the light dediler ..

Tavuk Döneri De sahipendiler... Le şimdide bizim kara kuru gecrek simitlerimize Göz dikdiler patent almaya uğraşıyorlarmış gevrek simit bizimö diye lee

400 m1 abraham tankı aldılar bir yerleri mi kalktı ne bu yahuuu

istihbarata göre sırada adana kebabı varmış o aslında atina kebabıymış...(!)

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlar açlık sınırında bırak birazda simiti onlar yesin =)

0|0
    0|0
    • ha ha :)) la acık macık diyolarda 400 son model tank almış dürzüler hacı ne iş parasını simitten çıkaracaklar heral :))

• "Aç ile çıplak kuduruk olurmuş biraz" adamların durumu kötü tankların paletlerini kemirmeye başlarlar yakında. Eee birazda "AB" onlara itelesin tank, top, tüfek iyice batsınlar. Sonra bırak simidi susamını bulamazlar bu kafayla giderlerse =)

Kızlar Ne Diyor 6

• Vallahi yakinda herseyimizi elimizden alacak bu cakallar :D

Gevrek Izmirin gevregi yunanlilar avucunu yalasin :(

0|0
    0|0
  • bunları egemenliğimiz altına mı alsak napsak özenmekten şişecekler diye korkuyorum :)

0|0
    0|0
  • Yabancılar baklavayı Yunanlıların zannediyor zaten. Bari simit bize kalsın. Atina kebabı hehe.

0|0
    0|0
  • yemeyenin malını yerler.bizimkilerin umursamazlıgı hepsi.

0|0
    0|0
  • biz agzimizi acana kadar gözümüzü acsak bunlar olmaz !

0|0
    0|0
  • durum vahim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Baklavanın türk olduğu tescil edildi zaten BM'in bir organı tarafından daha kapasınlar çenelerini hatta geçen tv'de gördüm yunan turistler türkiye'de baklava yiyordu lezzetinden dört köşe olmuşlar ve hepsi biz yunanistan da biliyorduk baklavayı ama bu kadar lezzetli baklava bilmiyorduk diye bu da kimin dürüst kimin yalancı olduğunun tescili ve diğer iddialarında da emsal teşkil edecek bir olay

0|0
    0|0
  • "Lokum Türkish the light " haha cok guldum yahu :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...