Leyla İle Mecnun dizisi hakkında...?

Leyla İle Mecnun dizisini özleyen, hala arayan var mı benim gibi?

Güncellemeler:
Bu arada seven sevmeyen vardır.Kimsenin görüşüne, zevkine karışamam.Ama hatırlatmalıyım ki imdb puanı 9.2 dir ve dünyada en çok izlenen 50 dizi arasına giren ilk Türk dizisidir.Beğenmeyebilirsiniz ama başarısını takdir etmelisiniz bence.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her bölümünü eksiksiz izlediğim bir dizi idi ve-lâkin her fon ve jenerik müziğini indirdigim.Gercek Turk dizisi (idi) roller ve insanlar, gosterilmeye çalışılan toplum bizdik.Rollerdeki kisiler butun dizlilerde oldugu gibi zengin degildi, luks villalarda gecmiyordu hikâye, lüks arabalar yoktu.Mesela Fatmagulun tecavüze ugramadigi nadir dizilerdendi..Ama battı..Kahrolsun ba (ğ) zıları...Yaşadığımız hayatı bizden gizlemeye çalıştılar. Sanki hepimiz o dizide anlatılan hayatın bir numara buyugu veya bir numara kucugunu yasamıyoruz gibi..

0|1
    0|0
    • İlk iki cümleni okudum ve seçtim.Dediklerinde tamamı ile haklısın.En güzeli de komşuluk kültürü, bakkal kültürü, dostluk ve kardeşlik kültürünü yansıtmasıydı.Bir bölümde hem güldürüp hem de ağlatan diziydi.Benim için dizi de değildi, yaşamımın bir parçasıydı.Denecek çok şey var...Sağ ol teşekkür ederim, hayranlıkla okuduğum yorumun için.Takibimsin.

• Herkes onun farkındaydı zaten.Benim gibi düşünen insan bulmak güzel.Teşekkür ederim her şey için.Tebrik ediyorum seni.

• Ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• benim haytımda yer etmiş bittiğinde oturup ağladığım tek dizi. bitmemesi için elimden geleni yaptım. trt 1 e mail attım yalvardım resmen. diğer kanalları aradım öneri oluşturdun lütfen dizimize sahip çıkın diyee yırttım kendimi telefonun öteki ucunda. sonra dediler ki ben de özledim başlayacakk büyük bir eycanla onu bekledim 1 . bölümüne ancak yarım saat katlanabildim. sonra aklımda o kişiler l&m deki karkterleriyle kalması için kapattım ve bir daha asla izlemedim. L&M nasıl biter aklım almıyor her bir bölümünü iple çektiğim arkasından defalarca izlediğim tekrar tekrar dizi bitti ne yazık ki

0|0
    0|0
    • Ben, Ben De Özledim'i bir kaç kez, kaçamak olarak izledim.Leyla İle Mecnun'un finaline denk geldim.Gelmez olaydım.Tekrardan izlemeye başladığım dizinin tadı hepten kaçtı.Şu an tekrar izliyorum tabi.
      En azından uğraşmışsın, teşekkür ettim.Ben hiçbir şey yapmadım.Yapsam da fark etmez idi, emir ''Büyük'' yerden idi.

• Aynen oyle ama bitti iste :( ama ben bizimkileri cok ozledigim icin izledim ben de ozledim i ve asla leyla ile mecnun un yerini tutmadi tutmasini beklemedim de zaten sonra o da bitti iste... ve artik tv izlemiyorum

• http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU
    Artık 'Leyla Mecnun yok'
    'Bende özledim' var

0|0
    0|0
  • Unuttum gitti.

0|0
    0|0
  • güzeldi ya :(

0|0
    0|0
  • Off be hemde nasıl :(

0|0
    0|0
  • yok iyiki bitti saçmalıktı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben özledim.

0|0
    0|0
  • hiç özlemedim valla

0|0
    0|0
  • unuttum bile

0|0
    0|0
  • benim telefon melodisi fadimenin düğünü...mesaj tonu jenerik müziği...104 bölüm arşivimde duruyo...izlediğim tek diziydi...benden daha fanatik izleyicisi olduğunu sanmıyorum.tekrarlarını bile bin kez izlediğim halde at gibi gülüyorum

0|0
    0|0
    • Hop hop, biz de varız! :D

• benim dedelerim hep senaristmiş bee.bu diziyi taaa o zamanlar yazmışlar ulu çınar ağacı altına gömmüşler.

Yükleniyor...