fransızca müzikleri bulmak istiyorum?

Merhaba arkadaşlar. Bazen bir kafenin, bazen güzel bir lokantanın yanından geçerken, bazen de filmlerde romantik sahnelerde Fransızca müzikler çalar ya, işte o müziklerden arıyorum. Eğer bir türse türün adını, değilse de o şarkılardan ya da o şarkıları söyleyen şarkıcı ismi arıyorum. Var mı bilen?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım bahsettiğim tip şarkılar eski fransız şarkıları.. Indıla, zaz falan yeni nesil evet sesleri güzel ama eskilerin tadı yok o kadar.. Edith piaf tan je ne regrette rien, la vie en rose, la foule gibi şarkıları önerebilirim ki birçok başka şarkısı da var gerçekten güzel, salvatore adamo dan tombe la neige hoş bir şarkı, jean françois michael den adieu jolie candy, coupable ve si l'amoure existe encore.. Yine ıssız adam filmiyle TÜrkiye de popüler hale gelen michel fugain den c'est une belle histoire güzel seçimler olur, ayrıca guçlu sesleri ve müzikalleri seviyorsan notre dame ın müzikalini izlemeni de şiddetle tavsiye ederim. Özetle birkaç link ; http://m.youtube.com/watch?v=kSTwiZ3FoCM , m.youtube.com/watch?feature=kp&v=XsKgXZHofRo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...