Dünyanın 7 harikası nelerdir?

Birkaç sorum olacaktı size...

1 sizce dünyanın 7 harikası nelerdir?

2 mısır piramitlerinin gizemini kimler merak ediyor? ve hakkında neler biliyorsunuz?

3 ufolar hakkında neler biliyorsunuz? bildiklerinizi paylaşırmısınız?

4 cin lerin gercekten görebilen varmı? büyü yapanlar sizce cinleri emri altına alıyormu? neler biliyorsunuz?

5 cehennem bazılarınında söyledigi gibi dünyanın merkezindemi?

Güncellemeler:
Not : En çok merak ettigim şey ise kuran da insanların bütün varlıklardan üstün oldugu yazıyor. Fakat cinler çok hızlı hareket edebiliyorlarmış şekil degiştirebiliyorlarmış en önemlisi ise biz insanları görebiliyorlarmış ama biz göremiyoruz sebebi nedir bilen varmı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• 1-Keops Piramidi

Babil’in Asma Bahçeleri

Zeus Heykeli

Artemis Tapınağı

Rodos Heykeli

İskenderiye Feneri

Halikarnas Mozolesi

2-ben merak ediyorum hakkında bişi bilmiyorum

3-unknown flying objects- sadece açılımını biliyorum

4- göre varmış öyle diyolar

5-cehemmen dünyanın merkezinde mi bilemem ama madem çok sıcak yanıyo falan diyolar neden orası magma olmasın ki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Istediğim sorudan başlayarak yanıtlıyorum :)

cinler var ve büyü dediğin şey de onlarla iletişime geçerek yapılır. Bazı büyüler küçüktür , yakın olan cinlerle iletişime geçersin . Ama bazı büyüler büyüktür ve uzak evrendeki varlıklarla iletişime geçmen gerekir , bu tarz büyüler içinde kan akıtman gerekir..

Ki geri tepme olasılığı çok çok yüksek olduğundan çok riskli ve günah..

Cinlerle ilgili diğer bildiklerim de paralarinin soğan kabuğu olduğu.bir çok kişiden bir çok farklı kaynaktan okudum bunu herkes aynı şeyi söylüyor..

Paranormal olaylara ne kadar kafa yorarsan o kadar olayın içinde olursun ve korkarsın benden söylemesi (kaynak: kendim :))

ufolara gelince.inanmıyorum..

Illuminatinin işi diyeceğim komplo teorisyencisi gibi olacak ama öyle yani (bkz:michaelsikkofield)

0|1
    0|0
    • teşekkürler bu arada şu bir gercek ne kadar kafa yorarsan o kadar batarsın ve korkarsın bunda kesinlikle haklısın (: işte merak olmasa, şu insandaki merak öldürüyor adamı.

• Cinleri olaaan insanlaaar var

0|0
    0|0
    • bildigin biri mi var yoksa kulaktan duymamı söylüyorsun? neler biliyorsun anlatırmısın yani gercekten insanlar onları emri altınamı alıyor yoksa öyle oldugunumu sanıyor? :D

• Yok teyzemin kaynanasinin varmis bir ara her gece geliyormus onunla konusuyormus ama teyzemin kaynanasi ona cevap vermiyormus yoksa onlara bulasirlarmis onlarla muhabbet kurdugun zaman cok yakisikliymis ama cin erkekmis bu arada insan seklideymis hatta nisanlimiymid neymis cin teyzemin kaynanasi evlenince daha gelmemis.

• yorumun için teşekkürler çok ilginç bir olay dogrusu (:

• bence bu uhrevi konulara fazla girme.nasıl olsa müdahale şansımız yok öyle değil mi ;)

0|0
    0|0
    • müdehale eden ediyor ben müdehale etmek için sormuyorum ki sadece müdehale edenlerin sonu ne onu merak ediyorum (: bu arada musallat 1 ve 2 filmini izzledim ordan takıldı kafama merak etim işte (:

• töbe bismillah.kedi besliyorum korkutma milleti gece gece :)

• ben öyle duydum vallaha ispatla desen belki ispatlayamam ama öyle duydum gercekten hem evde kedi neden besliyorsunki bence yanlış ters tüylerini yutarsan ne olacak mide eritemiyormuş vekids denilen hastalık yapıyormuş buda ek bilgi olsun.

• birseyi merak ettim..bunu neden 5 ayri soru olarak sormadin..

0|0
    0|0
    • Böylesi daha ekonomik degilmi? Hem ben taksitli soruyu degilde peşin soruyu tercih ederim (: işin espirisi bir yana sitede gereksiz soru kalabalıgı olmasın diye düşündüm hem bu şekilde olunca illaki birini bilen yanıtlayan olur dedim (:

• oke buda bana kapak olsun o zaman teşekkür ederim ((:

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

• 1-)Google'dan bak işte kardeşim ona

2-)Mısır firavunu tarafından o zaman Mısır'da köle olan israiloğullarına yaptırılıyor ama bazıları uzaylıların yaptığını ben de dahil olmak üzere bazıları da büyünün de kullanıldığı yani 3 harflilerin de yaptığını söylüyor ki mimari yapısı araştırıldığında o zaman teknoloji yok bişey yok o piramitlerin insan gücüyle yapılmış olması imkansız

3-)Ufoların illuminatinin amaçları doğrultusunda ortaya attığı birşeyden başka bişey olmadığına inanıyorum(Kaynak:Arrivals(gelenler) belgeseli)

4-)rüyada gördüm sanırım evet büyü cinleri kullanarak yapılıyor ve büyücüler emri altına alıyor onları

5-)Bilmiyorum onu ama zannetmiyorum

Güncelleme:Evet en üstün varlık Kuran-ı Kerim'e göre insandır ama imtihana tabi sadece 2 varlık vardır.ins ve cin ölümden sonraki yaşamda da biz onları görebileceğiz onlar bizi göremeyecekmiş.dünya da eskiden cinlerin yaşadığı ama azgınlıkları sebebiyle Cenab-ı Allah'ın onları kovduğu ve insanı yaratıp yerleştirdiği söylenir bir rivayete göre.şeytan da yine bazılarının saçmaladıkları gibi melek değil cin taifesinden bir mahluktur.şeytan ve emrindeki bazı cinler Allah'ın insanı onlardan üstün tuttuğu için insana düşman olmuştur ve yoldan çıkarmaya çalışmaktadır ama korkacak çok bişey de yok bi bismillahlık işleri var inançları kuvvetli bir insana zarar veremezler kolay kolay.hepsi kötü değildir ama iyi imanlı cinler de vardır.bu özelliklerden de en üstün varlığın insan olduğu anlaşılıyor

0|0
    0|0
  • Bak bu sorunun prototipi bana ait ayıktırim ;) link

0|0
    0|0
  • Üç harfliler diyeceksin zındıkk!

0|0
    0|1
Yükleniyor...