OZ dizisini izleyen var mı?

İzlemesi ve sindirmesi oldukça ağır olan bu diziyi aranızda bitirmiş olanlar var mı? Varsa favori karakteriniz kimdi? Ve diziyi ne kadar beğendiniz?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• izlediğim en iyi dizi kesinlikle OZ ' dur.sağlam karakterler çok fazlaydı ama chris keller, ryan o'reily başka bi alemdi.

bi de omar white vardı gülerdik kendisine.

augustus hill ' i söylemeye gerek yok sanırım.

0|1
    0|0
    • omar white enteresan bir karakterdi hakikaten. Ama bir survivor üstadı olarak ryan oreily sanırım uyanıklıkta başı çekerdi :)

• 3 yıl olmuş izleyeli tekrardan izlemem lazım.

• Aynı zaman aralığında seyretmişiz neredeyse bende bir süre sonra tekrar izlemeyi düşünebilirim. Bu dizi için değer.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ne tesadüf:) bi arkadasim bak bak demisti bende bugün basladim. ama yorum yapacak kadar izlemedim.bi kac bölüm seyredeyim bi ;)

0|0
    0|0
  • ben yillar önce takip ediyordum bi ara dayima önerdim birlikte izliyorduk o bölümde adam diger adama cinsel organini yalatmayi teklif etti yerin dibine girmdigimi hatirliyorum bidahada izlemedim

0|0
    0|0
  • İzlemedim. Misfist'i izlicem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hepsini izledim. Adebisi iyidir.

0|1
    0|0
  • Bitirmedim daha 3. sezondayım,Hardcore sevenler için birebir bir dizi.Favori karakterim tabii ki O'Reilly :) Haftada 3-4 bölüm izlerim en fazla,daha fazlası bünyeye zarar :)

0|1
    0|0
    • İnsanın psikolojik sınırlarını zorluyan bir dizi olduğu doğru. Bende elimden geldiğince ağırdan almaya çalıştım ama nafile bir çaba oldu :)

• Aynen öyle :)

• dizisini bilmemde oz marka jantları hem hafif hemde sağlam.. :)

0|0
    0|0
  • Full seyrettim, adamım said ve O'reily

0|0
    0|0
  • yok sadic

0|0
    0|0
  • O'Reilly ve Adebisi güzel rol kesiyorlar : )

0|0
    0|0
  • Ovvv ne diziydi ya..Ben tekerlekli sandalyedeki Afro amerikan'ı severdim.Anlatan yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...