Boşnak var mı burada?

boşnaklar hakkında ne düşünüyorsunuz? boşnak varsa tanışabiliriz :))

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Boşnak deyince aklıma türkleri ve Osmanlı'yı belki bizim sevdiğimizden daha çok seven Osmanlı sayesinde Müslüman olmuş Avrupa kökenli müslüman kardeşlerim geliyor.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir Boşnak arkadaşım vardı. İyiydi severdim.

0|0
    0|0
  • Yengem bosnak ve eski sevgilim bosnak genelikle sicak kanli oluyorlar sanirim severim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• boşnak kelimesi aklıma zulmu eziyeti yanısıra islamı kardeşliği sevgiyi bağlılığı gösteriyor tüm boşnaklara selam ediyorum

1|1
    0|0
  • boşnaklar hakkında bir çok şeyi yanlış biliyorsunuz

booşnaklar müslüman slav ırkıdır yani sırplarla aynı ırktan ama müslüman dırlar

ikinci bosnadan gelen herkes boşnak değildir osmanlı zamanında nufusu dengelemek ve islamı yaymak için özellikle konya karamandan bir çok aile gönderilmiş yani geriye dönenlerin bazıları türk kökenlidir ama bir gerçek var boşnaklar Türklerdenden daha çok anadolu sevdalısı çünkü vatansızlığın ne demek oldugunu çok iyi biliyorlar

0|0
    0|0
  • Sırpların savaş zamanında, onlara Türk diye kendilerince hakaret ettikleri aklıma geldikçe, Boşnaklara olan sevgim ve Sırplara olan nefretim artıyor. Onlar Osmanlıya olan muhabbetleriyle, ecdada bizden daha yakınlar.

0|1
    0|0
    • Boşnaklar ile sırplar arasındaki tek fark boşnakların müslüman sırpların hristiyan olmalarıdır aslında yoksa etnik olarak bir fark yok.Osmanlı'dan etkilenerek müslüman olmuş sadece boşnaklar sırplar aynı kalmış.

• Etnik fark olmadığını biliyorum.

• hayır olmak isterdim ama bizi seven bir millet.

0|0
    0|0
  • ben boşnağım mesela ne öğrenmek istiyon

0|0
    0|0
Yükleniyor...