Mersin Erdemli hakkında ne düşünüyorsunuz?

mersin erdemlide yaşayan varmı nasıl buluyorsunuz bana kucuk gelıyor nedense köy gibi hayat ucuz ama burda o yönü iui

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• gitmedim ama gidesim var hayat akdeniz de bir başka güzel. ah şu para mevzusu yok mu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İğrenç bir yer. Çarşıya çıktın mı bütün esnaf dışarıda uzaylı görmüş gibi, insanlar bi garip

0|0
    0|0
    • üniversitemi okuyorsun burada

• okudum demiş :D ve yaşadık demiş kaçırmışsın o kısmları bu arada mersine hiç gitmedim yorum yapamıyacagım..

• bnde erdemlide yasıyorm ewt aynen öleler

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben mersinde doğdum büyüdüm.Mezitli,davultepe,tece,kızkalesi,erdemli çamlığı,akkum,taşucu vs vs. Yazlık yaşam için tatil için son derece güzel bir yer.Gerçekten çok güzel yerler var gezilesi görülesi yerler,denizide girilecek denizdir.Kumsalları gece gezmeleri çok güzeldir.

Bunun yanında tabii ki her ülkede,şehirde ve ilçede olduğu gibi kötü insanlarda vardır.Kaçınılmazdır.

0|0
    0|0
  • yaşamadım ama biliyorum oraları.davultepe,tece,erdemli.çarşıya git hacı metropolün oralara

0|1
    0|0
  • Erdemli'ye pikniğe giderdik. Deniz mükemmel orada :)

küçük yerlerde üniversite okumak zordur, Erdemli'ye özel bir durum değil emin olun.

0|0
    0|0
  • mersin hoştur ama erdemli hakkında fazla bilgiye sahip değilim,sahili güzeldir mersinin

0|1
    0|0
  • Kız kalesine tatile gitmiştim başkada birşey bilmem.

0|0
    0|0
  • Yaşamak için nasıl bilmem ama yazlık mekan olarak fena değil :)

0|0
    0|0
  • 2 yılllık ünilere gitmeyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn,rezil olursunuz vede öğrenciyi kazanç kapısı görüyorlar 2 yıllık üniye yapacagının masrafın yarısına kendi ilinizdeki üniversitede yarı fiyatına okursunuz.

0|0
    0|0
  • merhaba erdemli iyidir iyi

0|0
    0|0
  • Bence güzel yer.

0|0
    0|2
Yükleniyor...