Türkiye'de ırkçılık var mı?

yoksa şu emre belozoglu zokora olayı münferit bir hadise miydi?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• emrenin zaten normal davranışları da çok itici tribünlere ortak parmak göstermek karşısında ki futbolcuya küfür edip onunla kavga etmeye çalışmak açıkçası o kelimeleri edebilir fb li olduğu için söylemiyorum eğer öyle bir şey söylediyse cezasını çekmeli ben de ırkçı değilim bu arada.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gündem de pek olmasa ama bir on seneye kadar ciddi şekilde ırkçılık,etnik köken,mezhep sorunları vardı.

0|0
    0|0
  • Şüpheb mi var olmadıgına ? türkiyede din dil ırk ve cinsiyet ayrımı yapmayan çok nadir insanlar var

1|1
    0|0
  • haketti bence , çok havalanmıştı...

ırkçılık var bence hala..bazı işyerleri kürtleri almaz , yabancı ülkeden biri geldiğinde o filanca nerden biiippp diye küfürler saydırılır...vs

0|0
    0|0
  • münterifli :(

0|1
    0|0
  • çarşıda her maçtan önce güzel bir saydırıyorlar adama. hani 4 cümlede bütün küfürler ediliyor. hoş haklılar da. oynadığı takımda da zenciler var. nedir derdi çözemedim. ceza aldı mı bilmiyorum da. inşallah futbol hayatı biter.

hoş futbolda çok abuk şeyler de oluyor. geçen gsın soyunma odasında kapı kitleyip dayak atmalar falan vardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kesınlıkle var burada ırkcılık.

burası kopeklere arap dıye ısım konulan bır ulke.

bıraz esmer ınsanlarla arap dıye dalga gecılen bır ulke.

kara marsık vs. dıye laflar soylenen bır ulke.

aynı seyın baska bır ulkede bızım ıcın boyle yapıldıgını dusunun. arap yazan yerlere turk konsa bız olay cıkartırdık. adamlar haklı bıraz

0|0
    0|0
    • Şarkı dinlemenin,ezan okumanın ,namaz kılmanın,halay çekmenin bile yasak olduğu bir ülkeydi.

• türkiye'de zencilere karşı ırkçılık yok. avrupa'da zencilere ırkçılığın yapılmadığı tek ülke türkiye'dir. yunan'a, kürde, israilliye vs. ırkçılık yapılır ama zencilere yapılmaz. zokora olayı münferittir. bugüne kadar türkiye'de oynayıp gönüllerimize taht kuran zenciler ne alemde? pascal nouma mesela, hala türkiye'den ekmek yemiyor mu?

0|0
    0|0
  • Araplar kötüdür,ingilizler şöyledir,amerikalılar böyledir..vs.vs.vs.

"Türkiye 3 tarafı sularla 4 tarafı düşmanla çevrili bir ülkedir" felsefesinin öğretildiği bir ülkede yaşıyoruz..Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur felsefesinin öğretildiği bir ülkede ırkçılığın olmadığını söylemek imkansız neredeyse.

1|0
    0|0
  • var tabi.

emre zokora olayını bilmem ama halk arasında acayip derecede bir ırkçılık dalgası mevcut.

kürtlere karşı yıllarca bu ırkçılık yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor.

0|0
    0|0
  • ırkçılığın ne olduğunu bilmeyen insanlara bile bu kadar ırkçılıkla ilgili gündem yayınlarsan kendinden şüpheye düşer bilmeden ırkçı olur.

bu ülkedeki her insanı ırkçı yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • su an bilmiyorum ama 10 yil once en agir sekilde irkcilik vardi turkiyede.

0|0
    0|0
  • ırkçılık, mezhepçilik ne ararsan var birader.

0|0
    0|0
  • Bence ırkçılık değil de her insanın her insana yapabileceği bi laftır,harekettir.Sinirlenen her insanın ağzından bu tarz kelimeler çıkabilir.

FB li oyuncu bienvenu içinde saatçi diyolar o zaman o da ırkçılık.Her diyene ceza kessinler

Komik insanlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...