Fotoğraf makinesinden anlar mısınız?

12 mp üstünde fiyatı uygun iyi fotoğraf çeken dijital fotoğraf makinesi önerebilcek var mı?

Zoom önemli değil düşük olsada olur ama megapikseli yüksek olan bir makine aslında tercihim sony fakat fiyatları çok yüksek buluyorum. 200-250 en fazla 300 liralık bir makine

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• dostum megapixsele takılma. o sadece boyutu belirler. yani cektiğin resim a3 boyuntunda mı olsun yoksa a4 boyutunda mı olsun gibi. bulanık, fokus yapmayan bi makinede istersen 500 mp lik foto çek bi işe yaramaz. tavsiyem lenslerini araştır. bazıları adi lens kullanıyorlar o yuzden bi halta yaramıyo çektikleri. ki ikinci bir tavsiye o 200 lıralık fotograf makınesi ceptelefonunun cekim kalıtesiyle nerdeyse aynı olur. az sabret biraz daaha biriktir adamakıllı bişe al. 10 liralık mldan 10 tane alacağına 50 lıralık maldan birtane al. tabi bu benim nacizane tavsıyem :D

0|0
    0|0
    • "olimpus sp600uz " bi arkadaşım bunu önermiş fiyatıda uygun ne dersin iyi midir?

• yarı profesyonel ilk etapta ihtiyaçlarını karşılar :D yani gideri var :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben size olimpus,sp600uz modelini tavsiye edebilirim,hem markası güzel hemde şuanda kendim kkullanıyorum,ben memnunum,

0|0
    0|0
    • ne kadara aldın bu makineyi?

• olympusun çoğu makinesi uygun fiyata satılıyorda hiç kullanmadığım için bilmiyordum ama söylediğin modeli araştırıcam,bulursam alabilirim.

• isterseniz ekleyin görüşürüz,bende bakayım

• Fotoğraf makinesinde megapixelin önemi yoktur. asıl zoom önemlidir.. Sonny nin vardı bi makınesi 15 megapixel 370 lira civarında idi şimdi bilmiyorum.. Benim kamerayı satabılırım yarı prof :)

0|0
    0|0
    • yok ben zoom yaparak çekim yapmayı sevmiyorum yani zoom kullanmıyorum zaten dijital zoomler iyi olmuyor. Olursa optik zoom. Sonnynin modeli ne?

• optik zoom lazım sana.. Cannonlara bak dijital.

• hiç bir fikrim yok ama nikon iyi diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • o dediklerinden o fiyata daha yaratan olamadı ;)

0|0
    0|0
  • nikon alıcaksın ozaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...