Benim memleketim neresi oluyor?

arkadaşlar benim babam çok küçükken balıkesirden gelmişler ama ben hiç gitmedim anne de tokatlı .. bursada doğdum ist yetişitim 3yaşında sonra ben nereli oluyorum herekese istanbulluyum diyorum ne tokatı neden balıkesiri hiç görmedim orası benim memleketim olmaması gerekiyor di mi ama :\

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli Kullanıcı bacı: İSTANBULLUSUN sen

0|0
    0|0
    • ilk defa en iyi cevap seçildim

• kimse bilmiyor ki burası GÖÇLER ülkesi. kimin nerden geldiğini bilemezsin. en iyi cevap seçme beni :D

• HEY

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir insan 3-5 sene yaşayıp herşeyini ögrendigi yer neresiyse oralidir.

0|0
    0|0
  • Kendini nereye ait hissediyorsan oralısındır ^^

Hepimiz bir veya birkaş kuşak önce başka şehirlerden gelmişiz. Farklı etnik yapıları harmanlamışız.

Bursa doğumlu, İstanbullusun benim gözümde ^^

0|0
    0|0
  • Kütüğünde nere yazıyorsa oralısın ister gör ister görme ister git ister gitme hiç farketmez kütük neredeyse sen oralısın ...

0|0
    0|0
    • balıkesır yazıyor ama alakam yok yaa :D

• madem insanların söyledikleri saçma ne diye soruyorsun

• tamam kusura bakma:)

• Eskiler derki baba nereliyse çocuk oralıdır. Fakat memleketin her yeri bizim nerede yaşıyorsan orasıdır bence :)

0|0
    0|0
  • nerde doyduysan orasıdır memleket.

mesela ben polonyalıyım :D

0|0
    0|0
  • bur-sa-lı-sın :)

Çünkü orada doğmşsn ;)

0|0
    0|0
  • Karnını nerede doyuruyorsan orasıdır :D

0|0
    0|0
  • Kafan nereyi eserse orayı söle çoklu bir memleketin var senin... Kökenin annenin ve babnın memleketi senin memleketin ise bursa ve istanbul.. :)

0|0
    0|0
  • nerelyim dersen oralisin bacim. sonnokta

0|0
    0|0
  • turksun iste, memleketin de turkiye. hem sukret ki ayni ulke sinirlarindansin. benim annem alman, babam yunan-turk melezi, turkiyede dogdum, yillardir abd deyim... ee nereliyim?

0|0
    0|0
  • sen de diyarbakırlısın benim gibi

0|0
    0|0
    • :D hehehe yakında azerısın falan denırse sasırmam :D

• istanbul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kökenın balıkesir :)) bende bır balıkesirlı olarak soyluyorum ıyıdır insanları sıcak kanlıdır taşı topragı aldındır hele bırde benım gıbı sahıl kısmındaysa bence sen kac gel bu taraflara :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...