Ressam Olmak ister miydiniz ?

Ressam Olmak istermiydiniz ?

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

• Çok istiyorum resim yapma yeteneğim yok hiç olmadı ev resmi dahi çizemiyorum.Ama içimde buna dair ciddi hisler var kendimi geliştirmek istiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Resime karşı bir yeteneğim yok,çizimim kötüdür zaten.O yüzden olmak istemezdim.Ama mesela yazı yazmaya bayılırım ruh halime göre yazı yazmayı,kafamda bir senaryo kurup ilerletmeyi.Benim hoşma giden şeyler bunlar ama onlarıda meslek olarak değilde hobi olarak yapmayı seviyorum.

0|1
    0|0
  • Resim yapmayı çok istiyorum ama hiç yeteneğim yok malesef :(

0|1
    0|0
  • annem yapıyo bizde o işleri istemem gelemem ben sıkıntıya

0|1
    0|0
  • Resim yapabilmeyi çok isterdim. Cin Ali'nin gövdesini düz çizince sevinen bir bünyem var :))))

0|2
    0|0
  • İyi bir ressam olmak isterdim ,kim istemez, yeteneğim yok resimde.

0|1
    0|0
  • benim babam ressam ama ben hiç ilgi duymuyorum nedense okadar saatimi resim yaparak geçirmek saçma geliyor ama babam resim yaprken dinlendiğini söylüyor yani bilmiyorum :S

0|1
    0|0
  • isterdim insanlardan uzakta bir dağ evinde çalışmak ve ünlü bir ressam olmak belirli günlerde sergi düzenleyerek eserlerimi yok pahasına satmak.

0|0
    0|0
  • El becerim hiç yoktur. İsterdim isterdim.

0|1
    0|0
  • modacı olmak çizim yapmak isterdm oda bi nevi resim :D

0|1
    0|0
  • isterdim tabiki

0|0
    0|0
  • zaten resimle ilhgileniyorum evet isteredim

0|1
    0|0
  • yeteneğim yok ama isterdim

0|1
    0|0
  • yetenegim yok..

0|1
    0|0
    • benim var ama istemiyorum ressam olmak

• evet isterdim ama ben çöp adam bile çizemiyorum sırf ben ki teknik resim derslerinden kaçıcak yer arıyordurm ama gerçekten ilgim var resimlerle yeteneğim olmasada :(

0|1
    0|0
  • Çok isterdim. Gözle görülür bir yeteneğim yok, ama şevkim hat safada. Özellikle yağlıboya resimleri ve karakalem yapabilseydim..

0|0
    0|0
    • itinayla öğretirizzzzzzzzzzzzzzzzzzz :D

• ben ressam olmayı istiyorum resim benim için hayatın anlamı zaten.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • hayat zaten bir ressam dir :D ayy cok mu felsefeci oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Meslek olarak istemezdim hayır ama hobi olarak çok güzel resim yapabilmek hatta sanat eseri sayılabilecek düzeyde yapabilmek isterdim ama hiç kabiliyetim yok o konuya.okul hayatımda belki resim dersi en kötü olan bendim :))

0|1
    0|0
    • neden meslek olarak istemezdin peki ?

• e yani bir tabloya servet ödeyen insanların varlığını biliyoruz o yüzden o da doğal ama diyorum ya maddiyat ile alakası yok zaten ressam olmak istemememin :)

• :) genelde ressamları çulsuz zanederlerde

• evet isterdim ama resim özürlüyüm itiraf ediyorum.

0|1
    0|0
    • Allah vergisi bir hayal gücü ve daha çok fazlası gerek evet.

• İlk çizdiğim adam resminde dünyalar benim olmuştu evin içinde sevinçten taklalar atmıştım sonra çizdiğim muhteşem resme tekrar baktım bir an duraksadım ve olduğum yere yığıldım kaldım gövdeyi çizmemişim kafadan bacak yapmışım

0|0
    0|0
  • en cok ıstedıgım seylerden bırı, ınanıyorum bır gun benım de bır sergım olacak, var o ışık bende

0|1
    0|0
  • Ressam olmak değil de ileride resimle de uğraşmak isterim.

0|1
    0|0
  • yok istemezdim o işte yeterli para yok.

0|0
    0|0
    • bir ressam 5-10 bin tl arası kazanır en az :) tabi iyi ressamlar

• bir dali olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • çöp adam sergisi açabilirim ben sadece :)

0|0
    0|0
  • hayır zaten aklı olan benden bir şey satın almazdı

0|0
    0|0
  • Annem ressam.Hiç hoş kokmuyor o yağlı bileşenler :) Ama ben alışkınım lab.dan orası ayrı.

0|0
    0|0
  • Teknik resime yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Ressam olmak değil de daha çok mimar olabilirdim.

0|0
    0|0
  • yetenekli olsam isterdim elbette. yaratmanın, birşeyler ortaya koymanın hazzı büyük

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı ahbap: TRT2 deki kıvırcık saçlı Rahmetliyi hatırlattın.

0|1
    0|0
    • şuraya gülümseyen bir ağaç koyalım ,burayada neşeli bir bulut :))

• aynen:)) 1 için TŞK ederim

Yükleniyor...