Tarkan sizce gerçekten megastar mı?

Tarkan sizce gerçekten megastar mı? yoksa ondan daha çok bu ismi hak eden sanatçı var mı?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Hayir degil ülkesinden kaçıyor yabancı ülkelerde fink atıyor işine gelince iki parçalikk bir single yapıp kaçıyor bu mu megastar ? komik

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bilemiyorum ama buna layık daha kıymetli sanatçılarımız var.Sanatından çok özel yaşantısıyla ,fiziğiyle ön planda olan biri.Şarkılarını sevdiğim söylenebilir ama bu unvanı hakediyor mu orası tartışılır

0|1
    0|0
  • evet megastarr

0|0
    0|1
  • de get ! ne megastarı bea tarkana gelene kadar ne mega star olucak isimler var uyuz adam ya kendini bişey snaıyo

0|1
    1|1
  • valla bence murat boz tarkandan önce ünlü olmuş olsaydı o olabilirdi saglam rakipler, ama mega star mı bilemem gerçekten güzel şarkılar yapıyor hakkını yememek lazım.

0|1
    1|0
  • illa vardır daha kaliteli sanatçılar ama ona yakışıyo

0|0
    0|0
  • Tarkan iyiidr iyi.

0|0
    0|1
  • Ne megastari ya gayin teki..

0|1
    1|1
  • hadi ordan yaaa ne megastarı

0|1
    1|0
  • Tabiki de o benim mega starim... <3

0|0
    0|1
  • evet tarkan love you

0|0
    0|0
  • tam turk degilim. turkiyede buyumedim ama tarkan bitanemdir. ulkende baska bi unlu sanatci mi var?:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Müziği bana hitap etmiyor. Ama kendisini şahsen tanımış ve karakterini bilen bir insan olarak gerçekten çok alçak gönüllü ve sıcak kanlı bir insan olduğunu söyleyebilirim. Müzisyen olarak değil ama bir insan olarak severim kendisini.

Hatta bir arkadaşımın anlattığına göre Tarkan'a yeğeninin kendisini çok sevdiğini varsa bir imzalı fotoğrafını istediğini söylemiş. Tarkan üzerinde fotoğraf olmadığından kızın adresini almış ve mektupla göndermiş. Basit bir şey ama böyle basit şeyler insanı yüceltiyor.

Parasını nerede harcadığı pek umrumda değil. Türkiye'de tuvalete kadar kapısını izleyen bir basın, sağda solda tartışıp laf atan kendisini sevmeyen insanlar, her yerden kolunu tutup para isteyip tacizde bulunan fırsatçılardan bıkıp yurtdışına gitmiş olabilir. Belki o bizim sosyetiklerimiz gibi krallar gibi bir hayat yaşamak istemiyordur. Belki sıradan sıradan bir vatandaş kalmak istiyordur. Tarkan gibi biri Türkiye'de sıradan bir vatandaş gibi yaşayamaz, yaşatmazlar.

1|1
    0|0
  • tartışılmaz bile MEGASTAR TARKAN başka kim olabilir ki seni seviyorum TARKAN küçüklüğüm de bununla başladım müziğe :)

0|0
    0|2
  • çok sevmem ama bugün yurtdışına gittiğinde bir yabancı türk popçulardan büyük ihtimal kimseyi bilmez ama bir ihtimal bilirse de onu bilir demek bizimkilerden o ünvana en azından en layık olanı o

0|0
    0|1
  • Kadınların beğenisiyle ün kazanmış, kendini medyadan saklayarak değerli gibi gösteren her kişi sanatçı değildir ama megastardır.Megastar terimi batıdaki müzik sektöründeki şöhret sahibi insanlar için kullanılır o yüzden sanatla alakası yoktur ve sadece şöhretin batı dilindeki ifadesidir.Bu nedenle şöhretli olan biri aynı zamanda da sanatçı olmaz.Örnek: Tarkan ...

0|1
    0|0
  • tabii ki değil. o megastarsa sezen aksu'ya, rahmetli barış manço'ya, mazhar alanson'a vs. ne diyeceğiz...

0|1
    1|0
  • elbette megastar sonuna kadar hakediyor uruguay da bile hayranı var.

0|0
    0|1
  • adam değil önce adam olsun sonra mega star olur belki

0|1
    0|0
  • ben severim tarkanı evet mega star

0|0
    0|1
  • bence yanından bile geçmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...