Poz vererek mi ,anlık resim çektirmeyi seversin?

Bazen herhangi bir yerde benim haberim olmadan resmimi çekince bir arkadaşım o doğal halime zevkten bayılıyorum,ama bir poz ver diyerek çekilen resmimi hiç beğenmiyorum dertten bayılıyorum, ya siz düşünceleriniz fotojenik misiniz

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• resim çekilmez fotoğraf çekilir

poz vermeyi beceremem. güldüğüm her an benim fotoğrafım çekilmeli diğer durumlarda çok tipsizim. pasaport ve kimlik fotomda olduğu gibi

0|0
    0|0
  • Ben doğal çekileni de seviyorum normal olanı da.Fotoğraf çekmeye de çektirmeye de bayılırım.Hayatımızda her anı bir kere yaşıyoruz dönmemiz imkansız,fotoğraf ise o eşsiz anını belgeliyor.Fotoğraflara bakıp ah ah ne günlerdi ya demek gibisi yok...

0|0
    0|0
  • Poz vererek tabikide doğal resimde severim amz poz verince daha hoş anlamlı bakabiliyorum

0|0
    0|0
  • Aslinda anlik cok severim, ama ceken yok. Ille cektirceksin kendini. Fotografci bir arkadasim vardi o cok guzel anlik cekerdi. Harika seyler ortaya cikardi. Onun gibi arkadaslara ihtiyacim var.

0|0
    0|0
  • fotograf çekmeyi ve çektirmeyi çok severim .fotojeniğim walla poz verek çekilmeyi daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • fotojen biri degilim herhalde :) gerci poz vererek resim cektiriyorum

0|0
    0|0
  • Resim çektirmeyi sevmem

0|0
    0|0
  • hiçbir şekilde sevmem aslında ama senin gibiyim ben de.

0|0
    0|0
  • hiç poz veremem:) ama senin gibi düşünüyorum bende=)

0|0
    0|0
  • Ayrica suna resim demeyin. Fotograf deyin. Ikisi farkli seyler.

0|0
    0|0
  • poz vererek en güzel resim benim olmalı nihihihi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben de senin gibiyim dost :)

ama resmimi çekecek pek arkadaşım olmadığından hep kendi pozlarımı kendim vererek çekerim :)

0|0
    0|0
  • şak şak şak dıye cektırmeyı severım...

0|0
    0|0
    • flaş flaş flaş robin bugün burcuyla elele yakalandı haberin detayları onyedi gün sonra :))

• tartışmanın sonuna nokta koyarsın helede bundan haklı çıktıysan büyük bir keyifle ,nokta koymadan keyifteyim robin ,bu yazdıklarım bana ,bu yazdıklarıma sebeb .bu yazdıklarımdan önce yazdığın san hiç yakışmadı yinede saygılar bilseydim yazmazdım muneccim değilim iyi geceler dilerim

• istediğin bu olduğuna inandığım için en eski arkadaşlarımdan burcuyu çıkartıyorum arkadaş listemden bana ne sizden ilişkinizden ,saygılar

Yükleniyor...