Cemaat sohbetleri: kafayi mi yiyorum?

Neredeyse kalan tum zamanimda bilumum cemaat sohbetleri izlerken buluyorum kendimi, hatta bazen izlerken uyuya kaliyorum.

Ey sitenin guzel ahalisi, ben kafayi mi yiyorum? yasitlarim gibi neden disari cikip hava falan almiyorum ben? de oturup sohbet izliyorum?

ibret almayi seven bir yanimin oldugunu biliyorum zaten :) ama isin ilginc tarafi buyuk bir zevkle yapiyor olmam.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimal bnalımdasın ve seni o programlar rehabilite ediyo... power yükleniyosun biraz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim vereceğim tavsiyeler senin hoşuna gitmez, o yüzden kendi bildiğini yap.

0|0
    0|0
  • psikiyatr'a git, morgan freemanla evreni anlamayı izle, stephan king oku, biraz kendine gel... ateist arkadaslar edın, sonran cok karanlık

0|1
    0|0
  • huzur islamda doğru yoldasın

0|0
    0|0
  • :)) ne güzel bide ibadet et

0|0
    0|0
  • dinlerken aklından ne geçiyor o önemli

0|0
    0|0
  • link kafayı filan yemiyorsun merak etme.

0|0
    0|0
  • Pilavlı sohbetler <3

0|0
    0|0
  • Ne yersen ye, zevk alıyorsan devam et.

0|0
    0|0
  • günahkar mısın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O zaman durmak yok yola devam , çok kaptırma kendini ...

0|0
    1|0
  • güzel ama abartma derimm cık yaşını yaşa gez toz yav =)

0|0
    0|0
  • muhteşem.cemaatle ilişkisi olan herkes gece gündüz evinde oturup sohbetleri dinlese.muhteşem...

1|0
    0|0
  • bide tek bişeye odaklanma derim..misal peygamberimiz aynı zamanda çalışıyordu ve sosyal yaşantısıda vardı..

0|0
    0|0
    • ben okuyorum zaten ama onun disinda tatil gunlerimde ve eve geldigimde odama girip sohbet izliyorum. telefonlarima da bakmiyorum, ablamdan bana da bulasti sanirim. :D

• ne guzel iste devam et

0|0
    0|0
  • sen cemaatten biriyle evlenecem diyodun buldun mu _?

0|0
    0|0
  • Başka şeylerle de ilgilenmen lazım. Tek bir şeye bu kadar yönelmek iyi değil bence.

0|0
    0|0
  • iyiye alamet değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...