Acil kısa film konusu fikri olan var mı?

Bana süresi en fazla 5 dakika olacak ilgi çekici, sıradan olmayan ve alaturka olmayan bir kısa film konusu söyler misiniz? Mümkünse başrolde tek bir erkek karakterin olduğu ve yanında en fazla 1-2 kişinin oynayabileceği bir şey olsun acil lazım?

*Ayrıca aranızda senaryo yazan ve ya bana yardın edebilecek biri varsa ulaşabilir mi?
*Hikayede hastane, metro, karakol vs. gibi izin alması zor prodüksiyon ürünleri geçmesin lütfen.
*Ciddi fikirler verecek olanlar yazsın, sorunun altında boş yorumlar görmek istemiyorum lütfen.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Geçtiğimiz yıl, Ülkemizi, uluslararası arenada , marka yapan bir süreç yaşadık. Şimdilik alev söndü, ama, közleri için, için yanıyor.. Merkezi yönetimin talimatıyla, güvenlik ordusu ; Cop uyla, toma sıyla, zehirli gazlarıyla insanların, şehrin meydanına girmesini acımasızca önlemeye çalıştı, tam da, o sırada, adamın biri, sade, gösterişsiz, abartısız, ancak inançlı, kararlı biri çıktı, meydana girdi ve durdu, herkes ona baktı, o durdu, dünya onu izledi ve "Duran Adam" doğdu.. İşte sana karakter ve işte konu... Ben ce yazılmayı hak ediyor.. Kolay gelsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var da var ama kim yazıcak bu kafayla
    http://youtu.be/DY4GhGf-5xM
    İzle beğenirsen konu çok

0|0
    0|0
  • :).. bak şimdi şizofren insan ilgini çeker mi

0|0
    0|0
    • teşekkürler ama bunu söyleyen 65423143. kişisin :) çok sıktı artık o tarz şeyler. ya şizofren, ya engelli, ya da dilenci oynatıyolar. ben daha değişik şeyler arıyorum.

• Ne arıyorsun daha gelecek vari durumlar mı? uzaylı felan mı :D

• nasıl birşey arıyorsun

0|0
    0|0
  • Sahilde geçebilir mesela olay.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben iki sene tiyatroda calısmıstım senarist olarak :) yardım edebilirim mesaj atabilirisiniz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...