Fransızca zor bir dil midir? Fransızca zor bir dil midir?

Fransızlara ve fransızcaya karşı müthiş bir sempatim var.Bu dili bilen var mı aranızda? Bursada yaşıyorum fransızca öğrenebileceğim bir kurs veya bir arkadaş arıyorum :)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• franzisca biliyorum ve basta zorlanabilirsin ama bu her dilde aynidir yanliz konusma sekil olarakta zorlanabilirsin ben sorun cekmedim ama okumada ve konusmada cok zorluk cektim herkes okulda ben kitaptan bisey okuyunca ya da konusunca gülerdi dilim dönmezdi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• fransızca bilmiyorum ama dil öğrencisiyim.temeli alana kadar her dilin zorlukları vardır başta.sonrası çorap söküğü gibi gelir.azimle yapılmayacak şey yok.eğer öğrenmek istiyorsan hiç bekleme bir kursa yazıl.

0|1
    0|0
  • biliyorum ama ögretemem cok zor cunku

1|0
    0|0
  • Fransızcayı bende çokk severim.Zor olup olmadığını bilmiyorum açıkçası..bir fikrim yok

0|1
    0|0
  • Zor bence. Fransızcayı ülkesinde öğrenilirse daha akıcı konuşursun.. Ama kurslarda da gayret edersn öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Fransicayi ne yapacaksın ya, ispanyolca öğren.
    Hem basit hemde yazıldığı gibi okunuyor 3-4 karakter hariç

0|0
    0|0
  • Grameri z0r ama k0nusmasi kolay je parle francais;) ben sewerim kendilerini:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zor değil bence.

0|1
    0|0
  • Bir ara netten denemistim o kadar zor durmuyor telaffuzu asarsan bide ekstra karakterler var tam hatirlamasamda sanirim su nasılsın demek comment vas tu nasil okunur desen kommo va tü ya da bien biyaģn gibi ama tam hatirlamiyirum sen hayal et gerisini

0|0
    0|0
Yükleniyor...