Anne, Baba ve Çocuklar kısaca çekirdek aileler, akşamları ne yapsınlar?

Pazartesi, Salı ve Cuma akşamları ailecek oynanabilecek oyun, izlenebilecek program, atıştırılabilecek atıştırmalık, yapılabilecek aktivite ve kısa ve komik video önerir misiniz?

Güncellemeler:
Eğlenceli bir şeyler... Lütfen...

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• video öneremem ama yapılabilecek şeylerden bahsedebilirim baba akşam eve gelirken cebine iki çikolata alsa evde çocuklarına bir anda çıkarıp verse ne kadar mutlu olurlar değilmi mutlu olmak aslında çok basittir biraz zaman ayırmak eşine ve çocuklarına karşı kötü davrananlar var görüyoruz televizyon kanallarında sizce hoşmu bunlar bilmece sorun birbirinize sessiz sinema oynayın vs... ama bunlar can sıkıcı değil cana can katıcı mutluluk duyguları en azından ben böyle düşünüyorum eminimki benim gibi düşünen bir sürü insan vardır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sohbet etsinler.

0|0
    0|0
  • Ben babama oyun oynayak desem tamam der git mutfaktan elma al kafana koy bende sılahla vurıyım der sora bılerek benı vurur :) asadadsa :)

0|0
    0|0
  • Yemeği birlikte hazırlamak, film izlemek (komedi filmi çocuklar için iyidir) , meyve tabağı hazırlamak (portakal elmadan bahsetmiyorum, 8-10 çeşit meyve ile) . Çocuklarla aktivite mi yapılır diyerekten cevabımı da sonlandırıyorum.

0|0
    0|0
  • Cuma akşamlarının vazgeçilmezidir Beyaz show. Diğer günler ise film izlenebilir veya iskambil ne bilim okey oynanabilir ailecek..

0|0
    0|0
  • ben olsaydı eğer ailem sadece karşılıklı oturmak hiç konuşmamak bile mutlu ederdi beni o yüzden ne yaparlarsa yapsınlar ama hep beraber olsunlar.

0|0
    0|0
  • cay bıskuvı ıle dızı ızlemek bana cok zevk verır

0|0
    0|0
  • Çay kek. İskuvi televizyon

0|0
    0|0
  • İlgi alanlarını sen biliyorsun ona göre bir program ayarlarsın.

0|0
    0|0
  • amuda kalkıp mekik çekmek çok zevkli bence deneyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İzlenecek program bilmiyorum. Ancak beraber vakit geçirmek istiyorsanız ailenizin toplum değerlerine göre tabu gibi masa oyunları oynayabilirsiniz. En kötü ihtimal tombala dahi değerlerinizi beraber tutmakta faydalı olacaktır.

Böyle ailelerde genelde akşam yemeğinden sonra televizyon başına geçilir, annenin izlediği dizinin yanı sıra meyveler soyulur ve yenilir.

Kısa ve komik video olarak günümüzde popülaritesi yüksek olan vinelar var ancak aile ortamına ne kadar uygun orası tartışılır.

Kısa olmasından ziyade gecenizi güzel, Türkçe komedi bazlı filmler / diziler izleyerek geçirebilirsiniz. Çekirdek bir ailenin seveceği ve tercih edeceği budur sanırım.

Tabii benim yorumum toplumdaki normal bir Türk ailesi. Elbette istisnalar var ancak sizin sorunuzda bunu sormaya çalıştığınızı düşünüyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • çekirdek aileyiz yani annem, babam kız kardeşim ve ben ama hiç sorgulamadık daha ne yapsak acaba diye sadece evde bitmeyen bir alışkanlık var akşamları herkes sofrada olacak sonra herkes ne istiyorsa onu yapar bazen annemle babam kahve yapıp karşılıklı kahvelerini içerler muhabbet eşliğinde bazen biz kız kardeşimle film izleriz pizzalarımızı alıp
    çoğunlukla annem dizi izler akşamları
    ben bazen odamda bazen onların yanında pc ile takılırım
    kız kardeşim ders çalışır bazen iki kız kardeş oturur saatlerce dertleşiriz gibi gibi bir sürü şey işte hayat

0|0
    0|0
  • Çekirdek aileler akşamları çekirdek yerler.

0|1
    0|0
  • televizyon izleriz genelde.

0|0
    0|0
  • Göbek atsınlar iki gram verirler

0|0
    1|0
  • Oyun alın ailecek oynayın. Çocuklar için de geliştirici olur. Yaş grubuna göre seçersiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...