SAATLERCE FİLM ARAMAK, ARAYIPTA BULAMAMAK...?

Çoğumuzun yaşadığı gibi kaç saattir film arıyorum hiç bişey bulamadım deliricem. İzlemekten vazgeçiyodum en sonunda buraya yazıyım dedim. Daha önce yazmıştım ama pek kaliteli film önerileri gelmemişti. Şansımı tekrar deniyorum, kaliteli, içlere işleyen bir dram filmi önerir misiniz? Onun dışında başka türlerde de kaliteli filmler önerebilirsiniz. Hem ben hem başkaları yararlanır. Görelim önerileriii :) HERKESE +1 :)

Güncellemeler:
Keşke soru detayınıda okusanız ya, film önerin diyorum arkadaşlar :)

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Yönetmenden sasmam öyle zamanlarda.
    Hangi tür film izlemek istiyorsun ona göre önerebilirim.

1|0
    0|0
    • Soru detayında yazıyo dram :)

• çook teşekkür ederim canıım :) görmedim bunların hiç birini, yazıyorum kenara :))

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 12

• Seven pounds
    Remember me

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim çok güzel bir romantik drama filmi vvar daha az önce izledim tavsiye ederim

http://viphdfilm.com/ask-simdi-hd-izle/

bu linkten izleyebilirsin canım :D

1|0
    0|0
    • konusu lösemi hastası bir kızın hayatını anlatıyor ve tam dediğin gibi sonuna kadar izlersen içine işleyecek bir film

• Geçen hafta izlemiştim, güzel gerçekten teşekkürler :)

• rica ederim piyasada izlemedim film kalmadı nerdeyse yine ihtiyacın olursa soru at hemen yanıtlayalım :D:D:D

• Eh film tavsiyesinde bulunmayım onun yerine imbd en yüksek puanlı filmleri sıralayıp oradan yukarıdan aşağı bakarak izlemediğin güzel bir dram bulabilirsin. Zaten millet drama bayılıyor en yüksek puanları hep dram filmleri alıyor sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum aksi taktirde tavsiye edeceğim filmi izlemiş olma ihtimalin oldukça yüksek.

1|0
    0|0
  • alien proetehus banliyö13 ya da nicolas cgae in filmleri

1|0
    0|0
  • ban ben sana MY SASSY GIRL filmini izle diyorum ama kore yapımı olanı ve alt yazılı izle. gelip bana teşekkür edeceksin beğenmezsen gel burada bana ağzına geleni say :)

1|0
    0|0
  • "Black" dilsiz ve görme engelli bir kızın karanlık dünyadan çıkışını anlatıyor beren saat'le uğur yücelde çakmasını yapmıştı filmin ama olmamıştı

1|0
    0|0
  • dram seviyor demek sen,;
    babadan oğula
    into the wild
    milyonluk bebek
    hachiko (öncelik)
    şimdi ya da asla

1|0
    0|0
  • bulupta izleyememek var tam izleyecen bisey cikiyor kapatiyor ya insan
    animasyon seviyorsan rio izle belkide izledin bilmiyorum

1|0
    0|0
  • film izlemiyorum aklımda yok

1|0
    0|0
  • Black, Son armağan, The Intouchables

1|0
    0|0
  • geçen gün izledim tavsiyede ederim "parker" bence güzel aksiyon dolu :))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Daha önce görmüştüm ama eski bir film pek dikkatimi çekmemişti, konusu ne ki? :)

• İranın bir köyünde yaşayan bir kadına kocası iftira atıyor şeriata göre köydeki büyükler tarafından recm edilmesine karar veriyorlar kadını recm ediyorlar...

• anladım, güzel bir filme benziyo aldım bunuda sağol :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Tam dram değil ama mezarına tüküreceğim i izledin mi? dramdada benim adım Khan çok seveceksin.esaretin bedelini izlemişsindir sanırım 79yapımı Kramer Kramer e karşı iyi bir dramdır her türli filmi bana sorabilirsin arşivim geniştir ;) iyi seyirler

1|0
    0|0
    • mezarına tüküreceğim esaretin bedeli izledim diğerlerine bakıcam teşekkürlerr :))

• Rica ederim iyi seyirler aklıma geldi ruhların evi diye bir film var pek bilinmez 20sene oldu belki izleyeli oyuncu kalitesi çok iyi meryll streep, winona ryder, antonio banderas, jeremy ırons oynuyo ruhlu cinli bir film değil ismi yanıltmasın ben bulamadım bulursan izle biraz uzun ama iyi bir filmdir

• requem for a dream izlemeni şiddetle tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • hea birde umut var türk yapımı bir film ama 1 hafta etkisinden kurtulamadım

• Aynen Umut çok iyiydi bende çok ağlamıştım, requemi çok önerdiler hep geri çevirdim artık izlicem ya :D teşekkürler :D

• o zaman sevdğim sarkılar dinlerim

1|0
    0|0
Yükleniyor...