Dil Chahta Hai tarzında, ona benzer film önerisi olan var mı? Bir de Hint filmleri önerilerinizi rica etsem?

Merhaba arkadaşlar, öncelikle Dil Chahta Hai'ye benzer film öneriniz varsa yazmanızı rica edebilir miyim?
Birde 3 Idiots, Taare Zameen Par, Ghajini, Dil Chahta Hai, Fanaa, My Name Is Khan, Talaash harici hint filmi önerileriniz neler? Şimdiden teşekkür ederim ^^

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
    • Orada dolanıyordum bende az önce ama hangisini izlesem ona karar veremedim =)

• Ooo hint sineması.. Barfi izlemediysen kesin izle :) Çok güzeldir kendileri.

1|0
    0|0
  • barfi

0|0
    0|0
  • tabi senden de böyle bir soru sormayı bekliyorduk :D :D
    küçükken ay savaşçıları vardı onu çok izlerdim onda "endimio" die bir eleman vardı tüm kızlar severdi başka da gelmio aklıma bu tar :D
    http://www. youtube.com/watch? v=hoqYw_qs2XI

0|0
    0|0
    • Ama anime oooo =D Hiç izlemedim biliyor musunuz?

• Bana kalsın =D Ama bir tanesini söyleyebilirim, herkesin genelde bir yere gitme hayali oluyor sonuçta. Japonya'ya gitmek mesela =D *Hem orada figürler daha ucuz falan =P Bir sürü figür alırdım sonra ben onları satacağım sanarlardı ve sorun çıkardı =D *

• biliyordum bu animelerin insanlar üzerindeki etkisinin bu denli kuvvetli olduğunu :D gerçekten bu hayalin mi? .:D

• merhaba iyi bir yazıcı oldugunu düşündüm ve senle arkadaş olmak istedim bende ayzarım yazan insnalar asla kötü olmazlar düşüncesine sahibim bu yuzden tanışmak isterim

0|0
    0|0
  • benim adım khan, dram oldugu için bu aklıma geld, ben hep amerikan izliyor seviyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...