Arkadaşlar karar veremiyorum siteme koysam mı koymasam mı diye?

ben kendi çapımda şiirler yazıyorum sitem var ama bu şiiri karar veremedim koysam mı koymasam mı diye yeni yazdım sizden bi yorum alayım dedim yeni yazdım çünkü :)

çok oldu görüşmeyeli iyi misin?

Kendine iyi bak…

Ben bakamıyorum artık sana, dikkat edemiyorum bu umursamaz tavırlarına; çok uzağım artık küçüğüm…

Sıkı sıkıya giyin, saçlarını iyice kurulamadan dışarı çıkma sakın.

Bilirim; yorganını tekmelemeye de bayılırsın bilinçsizce uyurken, bir de battaniye ört üzerine uyumadan önce olur mu?

Uzağız küçüğüm…

Bizli düşler bile dikenli tel artık gözlerimize…

İmkanım yok ben bakamıyorum, sen dikkat et kendine…

Gittim, ve uzağız şimdi birbirimize… Sen elinden geldiğince dikkat et yine de kendine, bu havalar nankördür aldanma.

Bilirsin,

Bu mevsim aldatmaca sarılır insana, gidenlerin inadına…

fenasix

Güncellemeler:
komik diyenler buraya bi şiirimi koyarım komik kelimesini tersten okursunuz bak :) amatörüz ama o kadar da ölmedik boşu boşuna soyunmadık bu işe :)

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Komik ve iğrenç bulanlara gülüyorum... Burda sonuçta arkadaşın kendi emeği var ve duyguları var pek. Neyse ben yorumumu yapayım pek şiir havasında değil ama güzelll içten ben beğendim

0|2
    0|0
    • tşkkr edrm işte bende pek şiir hawasında değil diye koyup koymamakta kararsızım ama koymucm gibi bu yorumdn sonra :)

• rica ederim neticede duygularını ifade edişin samimi o bakımdan güzel ama şiir sitesiyse boşver. En iyi yorum için teşekkürler:)

• rica ederim en iyisiydi çünkü :)

Kızlar Ne Diyor 9

• gayet güzell emeğine sağlık:)

0|1
    0|0
    • tşkkr edrm

• ben beğendim gaz olsun diye değil buda bir başarı

• mıstiii zaten öyle gaza geldim ki hemen noterden tasdik edcm :) hey allahım ya bi siz zekisnz zaten bi siz yorum kabiliyetine sahipsinz kas spazmısınz siz ya :)

• güzel güzel kesin koy bence.

0|1
    0|0
  • Emeğe saygı duyarım ama siteye koyma.

0|1
    0|0
  • Cok banal geldi bana.

0|0
    0|0
  • o şiiri koysana ya komik kelimesini tersden okuyacağımız hadi bakalım

0|0
    0|0
  • Yüreğine sağlık bence koymalısın.

0|0
    0|0
    • tşkkr edrm ama yorumlarda sonra ne bilim koymak istemedim kaldı kağıtta :)

• madem öyle koy o zaman o şiirini bizi şaşırt güncelleme olark yayınla hadiii .

0|0
    0|0
  • son 3 kısmı fena değil ama öncesi kötü arkadş :/ sen koyma bunu siteye.

0|1
    0|0
  • koyma komikmiş çünkü şiir insanı alır götürür bu komik

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bencede pek şiir havasında olmamış ama bunlar senin duygularınla kaleminden çıkan dizeler koymalısın...

0|1
    0|0
  • baya iğrençmiş

0|1
    0|1
  • Daha çok mektup gibi olmuş

0|0
    0|0
  • şiirlerine çok güveniyorsan önce notere git kendi üzerine al sonra yayınla çalarlar hak iddaa edemezsin sonra çok pişman olursun : )

0|0
    0|0
    • çalsınlar kardeşm ya sözler bende yenilerini yazarım ama onlar çaldıklarıyla kalır we duygularımla yargılanır..

• içinden nasıl geliyorsa öyle davran bunu bizlere sormana gerek yok.

0|0
    0|0
  • V yi w ile yazıyorsan koyma :(

0|0
    0|0
  • pek etkileyici olamamış hacı.koyma

0|0
    0|0
  • bu şiirmi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...