Bugün hıdırellez bunun için nasıl dilek dileyeceğiz bilen var mı arkadaşlar?

Bugün hıdırellez bunun için nasıl dilek dileyeceğiz bilen var mı arkadaşlar? Bazıları ağacın altına dileğinin resmini çiz koy diyo , bazıları yazıp toğrağa göm diyo anlamadım...

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• inançlar farklıdır önemli olan inancındır sana hangisi daha mantıklı ve inandırıcı geliyorsa onu yap derim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgilimin olmasını istiyorum..

0|0
    0|0
  • aç elini dua et hacı dilek milek nedir

0|0
    0|0
  • Dilekmi dileniyoduki.O kadar donumuz paçamız tutuştu hıdırellez ayağına bilsem bir pantolon dilerdim.

0|0
    0|0
  • Allah'ın her günü mübarektir. Dua etmek varken neden böyle şeyler yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • genelde bir kağıda yazıyorlar.

0|0
    0|0
  • hala inanan kaldı mı

0|0
    0|0
  • çok saçma hıdırellezde dileklerde boş işler hepsi artık büyüğün be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok tuzlu ekmek mi ney yapıyon uyumadan önce yiyon ama su içmeden uyuyon.rüyanda gelecekteki kocanı görcek mişin su getircekmiş falan
    bide bir kağıda hayallerni dileklerni yazıp çizip gül ağacına bağlican sabaha kadar bağlı kalcak.Bigün gecersen bir çaya dereye yırtıp at
    bizimkiler böyle yapıyor.Tuzlu ekmek işe yarıyomuş görenler olmuş zamnnda , öyle diyolarda ben inanmam

0|0
    0|0
    • Ya bunu bir açarmısın meraktan kudurcam :D

• bu akşam deneyin, bişey kaybetmezseniz, ama halam genckızken kocasını görmüş o gece.d ne kadar tuzlu o kadar iyi.d yeyinde gocanız size sugetiriversin

• dua etsen belki daha çabuk gerçekleşir

0|0
    0|0
    • zaten dua ediyorum emin ol...

• dini inancından da bana neydi ama dua ettiğini afişe etmekten geri kalmadın? :)

• ya sus arkadaşım

• Dua ederim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...