Dizi indirme sorunu hakkında yardımm?

selam arkadaslar, arkadaslar bı cok kısı video ındırmek ıcın program yukle öyle indir gayet basıt dedı yok ben beceremedım bı turlu, severek ve begenerek izledıgım seksenler dizisinin tüm bölümlerini ful olarak indirmek istedim ama yapamadım, diyorumkı ben hotmal adresımı versem bu işten anlayan bir arkadas kendı bilgisayarına indirse sonra benım hotmal hesabıma arsiv olarak dizinin dosyasını gönderse öyle olurmu, aklıma bu geldı sormak ıstedım, ne ettıysem ne yaptıysam kendım halledemedım böle bir cözüm buldum sadece.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç böyle şeylerle uğraşma arkadaşım. Dizinin linkini vereceğim linkteki arama kısmına gir, yan taraftaki çözünürlük seçeneğini de seçerek indir.
    Desteklediği siteler de altında yer alıyor, en popüleri tabiki de youtube
    http://en.savefrom.net/

0|0
    0|0
  • Yaparım aslında ama hiç canım istemiyor nedense.

0|0
    0|0
  • hotmail e dizi göndermek o da iyimiş

0|0
    0|0
  • hala indiremedin mi sen o diziyi ya kaç gün oldu.kaç bölümü var dizinin onu download ediceksin sonra hotmaile upload ediceksin çok sıkıntılı iş programdaki sıkıntılarını söyle yardımcı olalım.

0|0
    0|0
  • tel ver yardımcı olum :D

0|0
    0|0
  • İnternet download manager indir youtube istediğin dizinin bölümlerini yaz istediğin bölüme tıkla ekranın herhangi bir köşesine video indirme bağlantısı çıkar. Sıkıntı yaşarsan yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • diziyi hangi sideden izliyon?

0|0
    0|0
  • NİYE İNDİRİYON Kİ GİR YUTUPTAN İZLE ZAA :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...