İsmini bilmediğim bir şarkı, yardım edin lütfen?

Merhaba

Disarda dolasirken arada bir duydugum bir rock muzigi var çok sevdigim bir sarki ama isminide unutuyorum nasil bir sarki oldugunuda duydugumda çok sukur diyorum ve aklimda tutmaya çalisyorum bu sarkiyi oncelerden duymustum gibi yil 2006-2014 arasinda. Rock muzigi ve Ingilizce. Gaza getiren bir rock muzigiydi ne çok çok abartili nede az bildigin rocktu yani.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kendine eziyet etme

0|0
    0|0
  • biraz ingilizce öğren kendine eziyet etme daha fazla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ksde dolaşırken arada bir gördüğüm bir soru var çok sevdiğim bir soru ama soruyu unutuyorum nasıl bir soru olduğunu da gördüğümde çok şükür diyorum ve aklımda tutmaya çalışıyorum bu soruyu öncelerden görmüştüm gibi yıl 2012-2016 arasında.Mantık sorusu ve Türkçe.Adamı çileden çıkaran bir soruydu saçmasapan birşeydi..
    gece gece üşenmedim yazdım anasını satayım

0|0
    0|0
  • 8 yıl aralık...
    ve tek bir söz yok.
    Nasıl bulmamızı istiyorsun? :)

0|0
    0|0
  • haci sen onu ünlü rock müzikleri diye google abine sor tabi sordum ama bilmiyomuş dersen bir daha denk geldiğinde müzik telin not defterine kaydet bence xd

0|0
    0|0
    • Yemin ediyorum yaklasik 2 saattir ariyorum ne muzikmis heryerde duyuyorum bir burada bulamiyorum

• Google sizin orda çekiyor mu

0|0
    0|0
  • Hani şu ıptıs ıptıs diye başlayıp zooooorkkk zaynnn diye devam eden şarkı mı.

0|0
    0|0
  • olm en azından ''dındırın dındırırırırı'' diye bişey yaz da melodisini çıkarmaya çalışalım :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...