Kapat

şeytanlı çarpmalı film lazım hacılar, hacıyeler, var mı bildiğiniz? diyeyim de kaldırmasınlar?

böyle kafa 360 derece dönecek, kemikler çıtırdayacak, gerilim hat safhada olacak, efektler sırıtmayacak, senaryo sağlam olacak.. ki ben uyumayayım, var mı tavsiyeniz, korku filmleri üzerine arşivim geniştir, çığır açamayacaksanız yazmayın..

içli köfteli filmler de candır, ekmek arası iyi gider, yağı da akacak alttan böyle

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• exorcism of emily rose

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hic oyle gerilimli bir filme rastlamadim cogu korku filmini izlememe ragemn :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o tür filmlerin korkudan çok bunalım yaratıyor lan bende. bu zamana kadar bir iki tane izledim, o kahrolası müzikler falan korkunç değil ama insanın ruhunun içine sıçıyor adeta. doğal olarak hiçbir haz almıyor o filmlerden. içimden söylemek geldi :D

0|0
    0|0
    • amaç zaten bunalmak, monoton hayatımıza bir sı.çış katabilmek

• bro ne gerek var bunalmaya. korku filmi olsa neyse, adrenalin falan tavan yapıyor iyi oluyor.

• kızın kemikler kütür kütür gidiyor ya , son ayin diye bir film vardı, kendi kemiğini falan kesiyorlar, kafa kırılıyor falan, değişik, inli cinli testere..senaryo vasat ama izle bir :D

• haciye nedir yaa:))) ne güldüm allah uzun ömür versin:)))
    evil death 2 vardı...izle

0|0
    0|0
  • Ruhlar bölgesi 1 ve 2

0|0
    0|0
Yükleniyor...