bu fox TV nin dizilerini çözeniniz var mı?

ya ben bu fox TV yi ve fox TV nin dizilerini çözemedim gitti sizler içinde var mı merak ettim :) ne absürt dizileri var

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• beni affet var hele yıllardır oynuyor annanem vaz geçmeden izliyor :D

hatta her dizi aynı modda
    aynı anda hapse sokuyolar dizilerde belli karakterleri
    - aynı anda gayrı meşru çocukları oluyo
    - aynı anda biri ölüyo diriliyo
    - boşanıyo aldatıyo hep aynı mod :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• unutma beni hariç izlemiyorum

0|0
    0|0
  • ben bugün ordan bir dizi izleyecektim unuttum bak şimdiye bitmiştir:(88

0|0
    0|0
  • ucuz oyuncular ucuz yönetmen ucuz senaryo..

0|0
    0|0
    • hangileri ucuz mesela? fox kaliteli kanaldır.. tek ucuz dizisi unutma beni..gereksiz bir dizi. oyunucuları oyuncu değil zaten.

• O kanalı açan var mı, asıl ben onu merak ediyorum.

0|0
    0|1
    • niyeki? türkiyenin en iyi 5 kanalından biri fox.. atv kanald star showtv ve fox..

• sana hitap etmesi için nasıl olması lazım o kanalın? fox kısa sürede yükselişe geçen kanallardan birisi..

• Aynen.:)

Erkekler Ne Diyor 8

• bugün kahvaltı yaparken foxda türkan şorayı gördüm onunda türkan şorayla kahvaltı diye programı varmış orda yazık lan kadın bardağı eline aldı çay içecek uzaktan bakınca sanırsın bardak dans ediyor meğerse kadının eller titriyomuş

0|0
    0|0
  • Foxta zamanında Arka Sıradakileri izlerdimki baya ses getirdi şimdilerde ise Not Defteri izliyorum tek izlediğim dizi Not Defteri oda foxta konu olarak Arka Sıradakilere benzetilmiş oyuncularıda hakkını veriyo bence ama diğer dizileri bilmiyorum açıkcası :)

0|0
    0|0
  • karagulden baskasina bakmiyorum fox ta onlardakide ne cd mis arkadas herkesin elinde gezdi kimse bakamadi ya la cok sacmaladi cd sahnesinde

0|0
    0|0
  • Ben komple dizi izlemiyorum knk

0|0
    0|0
  • bir dizi var foxda 800 bölümmü ne olmus adamlar yememiş içmemiş dizi cekmişler :)

0|0
    0|0
  • tv izlemiyorum... bir leyla ile mecnun izlerdim onuda 104 bölüm indirip arşiv yaptım.

0|0
    0|0
  • Saçmalıyolar hiç izlemem

0|0
    0|0
  • ne gibi absürt?

0|0
    0|0
    • O kadar vahim yani tv kanallarımız.:/ Neyse düzgün tv izleyen biri değilim zaten.

Yükleniyor...