Arka sokakları nasıl buluyorsunuz?

En sevdiğim dizidir.Hiç kaçırmadan ve ilk bölümünden beri izliyorum.Polisiye, aksiyon, komedi, hüzün hepsi bir arada olan güzel bir dizi.Favorim Mesut :) Siz nasıl buluyorsunuz ve favori karakteriniz kim?

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Bıtsede kurtulsak falan :)

0|0
    0|0
  • Hee :D ilk bölümünden beri izlemediğim bir dizi adsdjkl
    hatta fragmanı görünce kanal değiştiriyorum

0|0
    0|0
  • Evet. Arada bir bakarım. Hüsnüler benim favorim:)

0|0
    0|0
  • Sevmediğim için izlemiyorum, çünkü çok uzattılar ve beni sıktı. Diğer cevaplara yaptığın gibi ters cevap vermezsen sevinirim ayrıca :)

0|0
    0|0
    • Sevmiyorsan izleme niye bitirsinler.Sevenler var.Allah Allah izleme kardeşim o zaman.

• Kötü bir laf söylesem sonuna kadar haklısın ama ben hiçbir şekilde sınırları aşmadım

• Peki pardon arkadaşım ben özür dilerim.Herkes bir şey yazınca sinirlendim.Sana patladım galiba.Sevdiğim diziye laf söylenince sinirleniyorum.

• sıktı artık

0|0
    0|0
  • Diziyi izlemiyorum ama o kadar çok yayınlanıyor ki bölümleri ezbere biliyorum, biraz tuhaf bir olay :)

0|0
    0|0
  • sıktı be artık bitiresinler

0|0
    0|0
  • Boş zamanımda bile izlemiyorum.Polisiye dedigin dizide gizem olur.Dizinin kategorisi Aile.

0|0
    0|0
  • Eğer fazla arkalarda değilse kolay bulurum bir taksiciye sorupta :)

1|0
    0|0
  • bu dizi bitmek bilmiyor ya :)

0|0
    0|0
  • Aynı öpücüğüme benziyor

0|0
    0|1
  • Bn yalan söylemedm.Arkadaşlarım bnztmişti.Bnde benziym dedim.Bunda benim suçum yok.Bazıları benzetir bazıları benzetmez.Sn benzetmedin bu snin görüşün yorumun..Problm olduğnda konuşmak yerine kaçmayı terch ettn..Sn yazıyrsun sonra bni engelliyorsun..Engllediğin için bn konuşamıyorum.Bana konuşma hakkı vermiyorsun.Kndi çabalarımla konuşuyom..Böylelikle senin ne kadar adaletli olduğunu gördm.Senin bna adaletn nerde? Artk bişey demiyorum.Allah'a havale ediyrm seni

0|0
    0|0
    • Yalan söylemedim..Arkadşlar benzetmişti..bende bnziyorm dedim..niye yazmıyorsun? ben yalan söylemedim

• Adam tam bir pislik çıktı Rıza Baba:))

0|0
    0|0
  • güzel dizi bende mesütü çok seviyorum))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İZlemem.

0|0
    0|1
    • Niye yorum yapıyon o zaman senin gibiler için sormadım.

• İzleme tabiki.Haketmiyorsun ki.Sen anca selenayı izle. :)

• Selanayıda sen izlersin ben izlemem

• Taht oyunları supernatural Spartacus Nikita Muhteşem yüzyıl Vs bunların olduğu bir çoğrafya da Sadece anahaberden önce yayınlanmaya müsait izleyecek bişey yoksa izlenecek en iyi dizidir.

0|0
    0|1
  • Bızım dayı oglu evlenmeden o dızının hastasıydı. 2005 te evlendı sımdı 8 yasındakı kızıyla beraber ızlıyor (:

0|0
    0|0
  • merkez 45 40 merkez 45 40 dinlemede kanadada cinayet işlenmiş tekrar ediyorum kanadada cinayet işlenmiş olay erine yakınız aylin

0|0
    0|0
  • lağam kokulu ve kürt dolu buluyorum :D

0|0
    0|0
  • Ben izlemem evde izlerlerken arada bakıyorum sacma ötesi bir film hiç beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • kanal dyi direk açtıgımda buluyorum bukadar iyi yani :D

0|0
    0|0
  • güncel konuları ekrana yansıtan dizi gayet başaılı buluyorum

0|0
    0|0
  • bizim sokaktan cikiyorum köseyi dönuyorum arka sokak cikiyor karsima

0|0
    0|0
  • Oğlum okuldan gelince yemeğe kadar kesin izler, ama orada olan biten senaryolara inanmamak lazim

0|0
    0|0
  • Cok karitirma onunu arkasini

0|0
    0|0
Yükleniyor...