Barış Manço ve Michael Jackson gibileri dururken neden Arsız Bela?

Neden boyle sacmaliklar yapiyorlar. Dilimin bile donmedigi bir tarz muzik yapiyorlar. Aslinda Rape bayilirim. Ama Arebesk Rap... Allah'im koru bizi.

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyede rap müzik denince sagoyu tek gecerim amma ve lakin ülkemiz insanını beyni sagoyu sacma bulup arsız teneke dinliyor garibtir

0|0
    0|1
    • Hakkini yiyemem. Sagopa harika sayilir ama rsiz bela? Adam ruh hastasi.

Erkekler Ne Diyor 22

• Herkes Ahmet kaya-Micheal Jackson-Barış Manço gibi yeni bir müzik tarzı çıkarıp şöhret olmak istiyor ama Artık yapılacak yeni müzik tarzı olmadığı için iki farklı müzik türünü birleştirip şanslarını deniyorlar sonuçta yeni gençlik bizim dönemimizden geçmediği için onlara bu müzikler farklı ve hoş geliyor.

0|0
    0|0
  • arada arsız olmak lazım gelir

0|0
    0|0
  • herkes güzel bir çocukluk geçiremeyebilir

0|0
    0|0
  • ey türk gençligi______gelmeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Herkesin zevkleri, beğeni mentalitesi farklıdır.

0|0
    0|0
  • Dogdugun gune lanet olsun arsiz bela
    Sana diss yaziyorum bak ol hadi belam
    Gerci anlayacagini dusunemem kalin kafan
    Arabesk rap yapanlarin hepsi yapay zeka :*

Kiyafet degistirir misali cinsiyet degistir
    Kaale almiyom ki yaptigin kucuk bir istir
    Arabesk rap yapma ökuz kendini gelistir
    Son satirimdayim arsiz buda senin bitisindir :-D

0|0
    0|1
  • ben bizzat Türk halk ve sanat müziğiylede arası iyi olan gerçek bir rock n roll cuyum bu iki tarzın dışındaki müziklerin gerisi yalan
    (it`s a long way to the top, İf you wanna rock n roll)

0|0
    0|0
    • Rock, metal, slow, rap severim ya da yabanci pop.

• arabesk tarzında bir şarkı bulup giriş kısmı looplanır ve üstüne lirikal konsepti arabesk müzik anlayışıyla örtüşen sözler yazılır yani arabesk rap bundan ibaret inşallah gebermeleri dileğiyle :)

0|0
    0|0
  • her körün bir topal alıcısı vardır.

0|0
    0|0
  • Onu dinleyenler hep İsyankar47...
    İsyankar kırk yediiii... İsyanın kime? Kekeeee! Nasıl kek bu?

0|0
    0|0
    • Benim su arsiz belayi oldurmem gerek.

• Sen bana sor onu bide.Komşu kızı gelip boyuna arsız bela dinliyodu bizde.Gitde diyemiyo insan kızı bulmuşuz :D

0|0
    0|0
    • Haha. Sukur ingilterede arsiz bela dinleyen yok ya :))

• Arsızlar ve balalılar, sanırım daha cazip geliyor günümüz modern dünyasında.

0|0
    0|0
  • Yakinda klasik rep, caz rep, türk sanat rep gibi kategorilerde cikacakmi bakalim..

0|0
    0|0
  • onlar olsun ya arsiz bela nedir arkadas

0|0
    0|0
  • Kendi resmin dururken neden baskasinin resmi?

0|0
    0|0
  • müslüm baba der tek geçeerim :)

0|0
    0|0
  • ahmet kaya dururken bunlarmi.d

0|0
    0|1
  • Mantığın durduğu yerde şeytan yardım eder."

0|0
    0|0
  • barış mançoyla jacksonı aynı kefeye koyarak seninde kendi içinde girdaplar olduğunu görebiliyorum.

0|0
    0|0
    • Ayni kefeye koymadim. Sadece onlar varken niye bunlar doye sordum.

• Saygısızlık ancak saygısız insanların yapacağı şeylerdir, göreceli birşeye saçma diyen insan gerçek bir ahmaktır.
    Eğer bilseydin biraz, göreceli olduğunu, ve insanların bir olmadığını bu soruyu sormazdın.

0|0
    0|0
  • Neden barış manço ve jackson manço neysede jackson'u insan dans etmeyecekse neden dinlesin hangi duygularla...

0|0
    0|1
    • Inanilmaz bir zekaya sahipsin. Muzikle dansi nasil bagdastirirsin. Muzik duygularin kalbe ve beyne hukmuddur. Oysa dans duygularin bedene hukmetmesinden olusur.

• gerçeklerden kaçamazsın... onlarında bukadar hayranı varsa demekki hitap ettikleri böyle bir kitle var ülkemizde... saygı duymaktan ve geçmiş olsun demekten başka yapacak bişey yok...

0|0
    0|0
    • Haklisin.. bence direk o kitleyi sinir disi edelim. Lan Sagopa dinle ama neden arsiz bela?

• Aynen, neyse ben netten Ajdar albümünü indiriyorum ona bakıcam grşrz..

Kızlar Ne Diyor 4

• barış mançoyla michael jackson'ı nasıl aynı kefeye koydun :D

ama katılıyorum sana. arabesk rap berbat..

0|0
    0|0
  • İkiside öldüğünden arsız belaya kalmışızdır belkide ;)

0|0
    0|0
    • Hayir ona kalmadik. Onlar kral ve elbet veliahtlari olacak degil mi? Teoman duman metalica the 1975. Hic dinlemeyi dusundunuz mu?

• Sakin ol şampiyon. Şaka yaptım sadece. Evet dinliyorum zaten teoman duman kim dinlemezki? Birde cem adrian var tabi dinlemediysen dinlemelisin. :)

• bende şuan da son ses arsız bela dinliyordum:) bu soruda tam üzerine geldi:))

0|0
    0|0
  • sorma kardesim mantiksiz insanlar iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...