arkadaşlar bir kitap yazmaya başladım.ilk bölümlerim henüz?

ama okursanız çok sevinirim.umarım beğenirsiniz http://www.wattpad.com/48348199-solan-plumeria

Güncellemeler:
genel olarak bakılırsa daha yolun başındayken isimleri değiştirmeliyim sanırsam.yorumlarınız için teşekkürler :)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• türk olsaydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• giriş çok hızlı olmuş, bir yere yetişmeye çalışır gibi.ve tabi isimler.
    ama yazım tekniğini biliyorsun.tebrikler (sadece başını okudum)

0|0
    0|0
    • girişlerin çeşitleri vardır.ben kitaptan bir bölümü alıp yazdım.genel olarak okuyucu kitlesinin isteyeceği bölümü koydum ki ön yargıyla yaklaşmasınlar

• isimlere zaten değinilmiş, sen de değiştirmeye karar vermişsin. Bir de karşılık konuşma geçen yerleri alt alta yazsan okunması daha kolay olur gibi.

0|0
    0|0
    • Yorumlarını dikkate alıcam teşekkür ederim :)

• Karakterler Türk olmalı..

0|0
    0|0
  • porto rico romanlarına benzemiş..ilerleyen bölümlerde costa ve milarezie de gelir herhalde..

0|0
    0|0
  • nerden yazıyosun siteye senmi yazdın bana çöretsene :d hayatımı yazcam

0|0
    0|0
    • sen bana hayatını anlat ben yazayım :)

• istersen dinleyebilirim hikayeni.Belki gerçekten de senin için bir roman yazabilirim

• ekle beni analtım

Kızlar Ne Diyor 4

• vasat.

0|0
    0|0
    • vasat olduğuna karar verebilmeniz için sonuna kadar okumanız gerekir.Henüz iki bölüm paylaştım.Yorum yapmayı bilmiyorsanız yazmayın :)

• he canım sensin

• isimler türk ismi olsaydı belki okurdum

0|0
    0|0
    • isimleri türk olan romanım da var ama henüz yayınlamayı düşünmüyorum tabi tercih meselesi

• bence güzel herkes Türk olsaydı yazmış ben böylede beğendim

0|0
    0|0
  • Betimlemelere daha cok yer vermelisin okuyan kisi mekanı, olayın gectigi yerleri böylece daha rahat hayal edebilir. Bu aynı sey karakterler icinde gecerli. Hemen aradaki diyaloglara yer vermen dogru olmamıs. Bu yüzden sanki tiyatro metni gibi olmus.

Onun haricinde konu hakkında bir yorum yapmak icin erken henüz 2 bölüm yazmıssın.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim dikkate alıcam :)

Yükleniyor...