Beni ağlatabilecek derecede hüzünlü film önerir misiniz?

Beni ağlatabilecek derecede hüzünlü film önerir misiniz?
Türk filmi ve kore filmi olmasın.
The Notebook izledim.

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• not:seni seviyorum adlı filmi izle.haturladıkça duygulanırım zoruma gider...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Aamir khan'ın filmlerini öneririm.''Ghajini ve ''Fanaa'' adlı filmler gerçekten inanılmaz etkileyiciydi.

0|0
    0|0
  • Kovboyun Ata Çiftesi, Atın İntikamı, Kovboyun dönüşü çok hüzünlü bir seri ilk seri 1976 da çekilmiş olmakla beraber 5 er yıl arayla 3 seri tamamlanmakta, konuya gelince gerçekten çok hüzünlü savaştan tek kurtulan kovboy ve atını çöllerde bekleyen maceralar

0|0
    0|0
  • çakallarla dans

0|0
    0|0
  • Hachiko bir köpeğin hikayesi ağlama garantisi veriyorum

0|0
    0|0
  • okuyucu, babadan oğula, isimleri aklıma gelmiyor digerlerinin

0|0
    0|0
  • aglatana kadar dövsem fılm gelmedı aklıma (((

0|0
    0|0
  • evet piyanist

0|0
    0|0
  • prisoners mahkumlar

0|0
    0|0
  • Arkadaştan öte

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• an esinlenmiş. Filmdeki Joe Bradford hâlâ yaşayan bir insan ve hatta Michael Ealy ile resmi var. Kesinlikle izlemelisiniz.

0|0
    0|0
    • Yorumumun yarısı nereye uçmuşşş *.* Yeni fark ettim... O kadar uzun yazmıştım halbuki -.-
      Neyse kısaca yazayım tekrar;

Koşulsuz'u öneririm ^^ Eşini kaybeden Samantha'nın, çocukluk arkadaşı Joe ile karşılaştıktan sonra gelişen olayları anlatıyor ama bu bir aşk filmi değil. Her şeye rağmen mücadele etmemiz gerektiğini ve daha fazlasını anlatan mükemmel bir film. (Kız kardeşimin hikayesini de izlemelisiniz, önermişler bakın zaten ^^ Kızları lösemi olan bir ailenin dramını anlatıyor. Yedi Yaşam'da şahane, başrolde Will Smith var.)

• my sister's keeper
    ben bu filmi yıllar önce izlemiştim içeriği hakkında pek bir fikrim yok fazla hatırlamıyorum aklımda kalan tek şey var o da hayvanlar gibi ağladığım..

0|0
    0|0
  • one day -yeşil yol

0|0
    0|0
  • factory girl.

0|0
    0|0
  • yedı yasam
    aashiqui 2 :)

0|0
    0|0