İleride çok ileride Işınlanma makinesinin yapılacağına inanıyor musun?‎

İleride çok ileride Işınlanma makinesinin yapılacağına inanıyor musun?‎

0|0
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette insanoğlu birçok şeyi başardı, Bundan 1 milyon öncesine gidelim ve insanlara telefondan söz edelim bir delilikle suçlayacaklar şimdi ise telefonun olmadığından bahsedelim yine delilikle suçlayacaklar.
    Her iki farklı zaman diliminde zıt şeyler hakkında deli olduk.Farklı inanış ancak tek bir deli :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sanmıyorum moleküllerine ayırıp insanı böleceksin sonra tekrar birleştiriceksin imkansızında imkansızı..

0|0
    0|0
  • tabii ki inanıyorum ki bu yolda baya bir adım atıldı. örnek olarak bir bilgiyi ışınlayabildiler internetten araştırabilirsiniz bir de yanlış hatırlamıyorsam fare üzerinde denediler fakat ışınladıktan sonra molekülleri mi ney birleştirememişlerdi.ben buna son derece inanıyorum yakında o da olur :)

0|0
    0|0
  • ya sen bu akşam Cem Yılmaz mı izledin naaptın :D
    http://www.youtube.com/watch?v=06IG7hmD1IE
    görüntü bozuk idare et :D

0|0
    0|0
  • bir soruda benden böyle bir makine yapılsa o makinayı kullanmak için kimler işe alınır kim olacak tabiki belediye başkanının akrabaları

0|0
    0|0
  • görüntü nakli gerçekleşti şimdi eşya naklinde.Hz süleymanın hayatını okursan saba melikesi ile aralarında geçen olay var ve bu görüntü ve eşya naklinin gerçekleşeceğine dalalet eder

0|0
    0|0
  • evet. inanmıyorum biliyorum.
    buna imkansız diyenler zaten insanoğlunun bir tahtayı ışınlamayı başardığını bilmiyor sanırım

0|0
    0|0
  • Ileride olabilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Peygamberimiz miraca çıktığında cibril onu burak adlı bineğe bindirip mescidi aksaya götürmüştür...burak şimşek hızıyla hareket eden çok hızlı bir hayvandır...Kuran ı Kerim de var olduğuna göre tam ışınlanma olmasa da ışık hızında bir yerden bir yere ileride keşfedilen bir teknoloji ile gidelebilir

0|0
    0|0
  • teoride yapılabilirligi şimdilik mümkün degilken pratigine gecişin belki yuzyıllar alacak olan fikirdir...
    etkisi ne zaman gecer bilinmez ama o uzay yolundaki iletişim sistemine şuan sahipsek neden olmasın birinin bişileri bulması pek zaman almıo

0|0
    0|0
  • rainbow project diğer adıyla philadelphia deneyi doğruysa çoktan yapıldı bile

1|0
    0|0
  • yapılırsa seni taş devrine ışınlayacam cadımittin :D

THE END...

0|0
    0|0
  • Teslanin yaptığını iddia ederler bkz Philadelphia deneyi

0|0
    0|0
  • eğer ışık hızını geçebilirlerse ki mantıken mümkün o zaman olur :)

0|0
    0|0
  • BENDE ZAMA MAKİNESİ VAR 1 SANİYE ÖNCEDEN ŞİMDİYE GELİYOSUN

0|0
    0|0
  • Eskidende cebinden çıkarıp "dünyanın öbür ucundaki birini aramakmı hahahahhaa" şimdide
    "Işınlanma makinesimi hahahahha" anlatabildimmi?

0|0
    0|0
  • öldüğüm güne ışınlasın lütfen artık ağır geliyor kaldıramıyorum

0|0
    0|0
  • o da ne ki uçan evler uçan arabalar bile olacak :D

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır. Bu imkansız

0|0
    0|0
  • İnananları kutluyorum sadece ben.

0|0
    0|0
  • Ya gelecekten bırılerı zamanımıza gelıyosa gelecekten gelenler varsa desem suyunu sıkmış olurmuyum

0|0
    0|0
  • öyle saçmalığa inanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Bu gibi ütopya söylemlere itibar ve itimat etmem.

0|0
    0|0
  • evettttt

0|0
    0|0
  • Yapıldı bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet zaten yavaştan ilerliyorlar. Cern deki çalışmalar bu yönde.ışık hızından öteye gidip zamanı değiştirmek vs

0|0
    0|0
  • Oda olur neden olmasın.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • evet yapılacak bence

0|0
    0|0
  • Hiç inanmadım