var mı bildiğiniz kaliteli psikolojik gerilim veya bilim kurgu filmleri :-?

sincaba önerebileceğiniz bilim kurgu veya psikolojik gerilim filmleri var mı :-? birazdan izlicem birini seçip :))

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• A beatiful mind: Dahi ve şizofren bir matematik profesörü olan John Nash'in dahilikle delilik arasındaki ince çizgide yaşadığı olayları anlatan süper ötesi bir gerçek hayattan uyarlama filmdir (matematikçi olmayı Kafama iyice yerleştiren filmdir)

Butterfly Efect: 1,2,3: ilk filminde senaryosuyla izleyiciyi koltuğa gömen bir çocuğun büyüyüp hatırlamadığı geçmişe dönerek hatalarını düzeltme çabasını anlatıyor sonunu bir türlü tutturamadıkları na rağmen olağanüstü bir seri.

Death Note 1,2 : 2 dehanın savaşına tanık olucaksınız
    ismi yazılan kişiyi öldürebilen bir defter dahi bir genç in eline geçer ve kötüleri öldürmeye başlar onun peşinde ise dahi dedektif L vardır. ulan ne filmdi be

6.his: Ölüleri görebilen bir çocuk ve ona yardım etmek isteyen bir psikolog (bruce wills)
    sonunda ula nolii diyeceğiniz filmlerden biridir.

oldboy: ovv * bu film varya nevrimi döndürdü benim
    15 yıl boyunca bir odada hapis tutulan bir adam ve intikam üzerine kurulmuş izleye bileceğiniz en iyi film. bir efsane

jumper: uzay-zamanı bükebilen bir genci anlatan süper bir film önceleri süper olarak gördüğü bu güç sonunda başına büyük işler açacaktır.

v for vendetta: bu filmi izlemeyen inci ci yoktur herhalda
    geleceğin ingiltere sinde diktatörlüğe karşı gelen bir anarşistin nasıl toplu bir ayaklanmaya sebeb olduğunu gözlerimizin önüne seriyor.

la habitacion de fermat: çok önemli bir problem için bir odaya gelmiş 5 matematikçinin içlerinden 1 inin diğer 4 üne tuzak kurmasıyla ve onları odaya kilitlemesiyle başlayan ve her bilinmeyen soruda odanın küçülmesiyle yaşanan stresi yaşatıyor bize.
    not:asal sayıları bilmeyen izlemesin

forrest gump: IQ su 75 olan ama sevgisi 1000 olan hayatta gerçekten ne istediğimiz sorgulamamızı sağlayan efsane kişinin hayatını anlatan filmdir. ''zeki değilim ama aşkın ne demek olduğunu biliyorum''

0|1
    0|0
    • inception: -rüya içinde rüya- dahi bir bilinç altı hırsızı son bir iş alır ve bu seferki işi bilgiyi çalmak değildir. bilgiyi bilince yerleştirmektir. bu işi alan Dom (Leonardo DiCaprio) kendini nelerin beklediğini bilmemektedir.

shutter island: yine bir Leonardo DiCaprio'nun oynadığı filmdir. akıl hastanesinin bulundugu adadan kacan cinayet islemis bir hastayı arayan 2 kişinin macerasını anlatılıyor. anlamak için ise 2 kere izlemenizi öneririm

My name is Khan: akli dengesi yerinde olmayan Khan'ın aslında çoğumuzdan daha aklı başında olduğunu anlatan amerikan başkanına ''Benim adımve Khan ben bir terörist değilim'' diyişini anlatan süper film

A.I. Artificial Intelligence: gelecekte yeni dünyada robot bir çocuk olan David'in gerçek bir çocuk olmak ve böylece Annesinin sevgisini kazanacağına inanan bir robot çocuğun hikayesidir beyler burdan söylüyorum bu filmi 7 kere izledim ve 7 sinde de ağladım hayatımda ağladığım tek film

• özel arşiv :D

• my name is khanı izledim
      Butterfly Efect: 1,2,3 izledim
      A beatiful mind: izledim
      6.his izledim
      forrest gump izledim
      sherlock holmes izledim
      limitless izledim
      shutter island izledim
      inception izledim

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3