Hangi tarzda müzik dinlemeyi seversiniz?

Ben metal dinlemeyi seviyorum, özellice Metallica nın şarkılarını. Bu arada Metallica 13 Temmuz da İstanbul 'da konser vericek gidecek olanlar var mı?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Metal, metalcore, heavy metal, thrash metal, alternative, hardrock, blues, caz, country, jazzfunk, smoothjazz, çok nadirde olsa klasik, yine rakı masasında dinlemek üzere thm, tsm... Pantera, Dream Theater, pearl jam, eddie vedder, In this moment, halestorm, fivefinger death punch, metallica, megadeth, pink floyd, guthrie govan, jimi hendrix, janis joplin, jamiroquai, vb... Favorilerim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tarzım yok kulağıma hoş gelen tüm tür müzikleri dinlerim

1|1
    0|0
  • Müzik değil Sagopa 'dinliyorum. .

1|0
    0|0
  • pop severim

1|1
    0|0
  • Genelleyecek olursam rock ve metal dinliyorum. Nadir olsa da Jazz da hoşuma gidiyor.

Konsere gideceğim, hiç kaçırmam. Biletimi Mart ayında ilk çıktığında aldım, web sitesinden parça oylamamı da yaptım..

0|0
    0|0
  • genellikle metal rock ^^ pop fark etmiyor aslında kulağıma güzel geln herşey

1|0
    0|0
  • Ben orda olucam. 17 temmuz diilmiydi. :) aldim daha bilete bakmadim. Anaaa daha sarki secimini yapcam internetten :) slow sarkilar secilmese bari

0|0
    0|0
    • Hayır 13 temmuzda çok sevindim adına bende gitmeyi çok istiyorum ama gidemicem malesef :(

• bende olmayabilirim. hatta patronumdan izin alamayabilirm. paris pharmagora fuari için görevli olabilirim belki belki belki ama 2 tane bileti aldım koydum kenara. %50 şans bile olsa onlar yanıbaşımda du-ra-cak metalica yaf. kaçarmı

• senin adına gerçekten çok sevindim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• heavy metal, thrash metal, biraz death metal, senfonik metal (epica, within temptation vs vs) progressive rock, bazen klasik, psychedelic rock, alternative, alternative rock, indie rock. evet bunlar. en sevdiğim grup metallicaydı ama artık çok sıkıldım ilköğretim 2den beri aynı şarkıalr. bir de metallica biraz dönemlerin etkisinde kalmış bir grup.. grunge da çok severim. mudhoney, pearl jami soundgarden, nirvana, the smashing pumpkins. pantera, lamb of god, children of bodom, pink floyd, king crimson, anthrax, sepultra, manowar...aklıma gelenler bunlar ama sürüyle grup var daha:)
    ve evet metallica konserine gidiyorum aldım biletimi.inşallah sorun çıkmaz :D tpr da fena değil ama yeni rock grupları çok güzel değiller. under the water ve absolution güzel şarkılar son albümlerini çok beğendim.

1|0
    0|0
  • enstrumantal

1|1
    0|0
  • modu ma göre değişir yeri gelir metal dinlerim yeri gelir türkü

1|1
    0|0
  • Rock, indie.

1|0
    0|1
  • Farketmiyo, kafama göre. 16 Eylül'de Lady Gaga konseri vaaaar