Muhteşem yüzyıl , Hürrem sultanın ölüm sahnesi beni çok etkiledi. Her Perşembe Hürrem Sultan' ın türbesini ziyaret edip dua etsem mi?

Muhteşem yüzyıl , Hürem sultanın ölüm sahnesi beni çok etkiledi her perşembe hürem sultanın türbesini ziyaret edip dua etsem mi?
Sonra Bana deli derler mi?

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• gercek hurremın turkıye dısıda dahıl olmak uzere bır cok vakıf ve kullıye kurdugunu acaıp yardım ettıgını bılsek sanırım bır fatıha yollamaktan gocunmazdık, ama bu hurremın olmesıne cok sevındım sımdı duydum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sen bilirsin deli flnda demezler bnce

0|1
    0|1
  • Zaten filmden önce tarihini bilmeyenler şimdi hürrem hayranı olmuş geziyorlar etrafta. Git dua et sevap kazanırsın.

0|0
    0|1
  • Hürrem Sultan favorimdir ama o kadar iyi biri değil maşallah nasıl dizi izliyorsunuz bağımlısı olmuşsunuz resmen :D

0|0
    0|0
  • yok yok demezler

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • git ama sakın izleiypte etkilendim gibi bişy demem sadece gezmek için gittiğini söyle

0|0
    0|0
  • Demek izleyen. Biri var kim çığlıkları bastı şehzade selim nasıl dı ben izleyemiyorum yurtta olduğum için parmağını yormazsa bir anlatsana görülme sahnesi filan çekildi mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Niye türbe yapılmış sanıyosun niye deli desinler.İnsanlar öğrenince akın akın gitti zaten

0|1
    0|1
Yükleniyor...