Dizi indirme hakkında sorum var?

arkadaslar merhaba severek izlediğim seksenler dizisi bölümlerini ücretsiz olarak indirmek istiyorum, bana hangi siteyi tavsiye edip önerirsiniz, simdiden tesekkürler

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu kaçıncı sorun bilmiyrum ama, izleme sitesi bul ve idm yle indir..

0|0
    0|0
  • ya ben şey yapıyorum internet dowload manager'i indirdim işte dizinin adını yazıyorum mesela teeon wolf 1.sezon 1.bölüm izle yazıyorum orda çıkanlardan tıklıyorum direk zaten indirme şeyi çıkıyo video açılırken sonra kapatıp diğer işlerimde uğraşıyorum, kullanışlı bence..

0|0
    0|0
  • Torrent kullan.

0|0
    0|0
    • allah belasını versin nedir o torrent nerde kullanılır anlamadımki ben

• arastır biraz nette resimli anlatımlarını bulabilirsin ama mantık basit utorrent isimli programu indir kur sonra istediğin dizinin torrentini yaz bana bulup yolluyum burdan basla indirmeye çok basit aslında karısık göründüğüne bakma sen üzerine git biraz çabuk çözersin bişi yok torrent kullanmakta.

• En basiti, youtubea koyan bir kanal vardı. Onu bul googleye youtube video indir yaz.

0|0
    0|0
  • dizinin adını ve bölümünü yazdınmı çıkar googledan.İndirmeye gelirsek idm kullan yani açılımı Internet Download Manager.Bu programla heryerden video indirebilirsin.

0|0
    0|0
    • allah belasını versin o o programın var bende bir halta yaramıyo o program

• Hahahaha :D Kullanmayı beceremiyosundur.İlkinde bende öyleydim

• ne gerek var ki, zaten internet ten sürekli izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Ücretli olanı yok zaten tubidy işini görür

0|0
    0|0
  • bak güzel arkadaşım :) gir google a'' seksenler indir'' yaz bir sürü link çıkar...

0|0
    0|0
    • işte onlar arasından ucretsiz olanı bulup ındırmek lazım güzel arkadasım benim

• güzel akadaşım onlar zaten ücretsiz çoğu. online film siteleri genelde ücretsizdir uygularsan görücksin..saygılar :)

• torrent kullan. site diyo yea hala yıl olmuş 2014

0|0
    0|0
    • o ne nerde kullanılıyo anlamadımki

• şık ve bakımlı olcağına aydın ve akıllı ol :D yahu torrent bir program. istediğin her şeyi indirebileceğin bir program. önce torrent indir. anlamadığın yeri sor :)

• Seksenler bölümleri indir yaz googleye bunudamı biz sölicez yeter lan cahilmisiniz

0|0
    0|0
  • idm ya da jdownloader kuracaksın sonra youtube dan filan bölümleri bulup indireceksin

0|0
    0|0
  • tavsiye ederim ama öneremem

mozilla download helper i indir her yerden indirirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...