Türkiye'de kısırlık oranı 1980'de %2 şu anda %25. Koka kola abd'deki siyahi kadınları kısırlaştırmak için o yıllarda üretilmiş. Kısırlığın sebebi...?

Türkiye'de kısırlık oranı 1980'de %2 şu anda %25. Koka kola abd'deki siyahi kadınları kısırlaştırmak için o yıllarda üretilmiş. Kısırlığın sebebinin bu olduğunu söyleyebilir miyiz?

Güncellemeler:
totomuzdan atmıyoruz edinburg.(scotland) markayı kötüleyen de yok. ben hiçbir asitli içeceği içmiyorum ki bana kaldıysa eğer

engellediğin için buradan yazıyorum.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Kola kısırlaştırmak için üretilmemiştir zaten bir zamanlar pahalı içecekti siyahilerin maddi durumu yetmezdi koko kola adını kokain den alır insanların alışmasını sağlamak için konulmuştur ama şuan öyle birşey yok.kısırlık olayını üç çoçuk diyen tayyipe sormak lazım çermovil den sonra karadenizdeki fındıklar çaylar elinde patlayınca bedava dağıttı insanlara sonuç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ileride kısırlaştıracaklar bizi zaten. Amerika filmleri nedense çıkıyor hep

0|0
    1|0
  • siyahiler o dönem para ziciyodu tabi.

0|0
    0|0
  • Öyle bir bilgi yok. Coca Cola ishale çare olarak üretilmiştir eczacı tarafından ve karışım yanlışlıkla elde edilmiştir.
    Bir markayı kötüleyip tötömüzden birşey atmadan önce karşımızdakinin de bizim kadar cahil olup olmadığına bakmak gerek.

0|0
    0|0
  • %25 kısır olsa ülke diye bişey kalmaz ortada senin oranlarda yanlışlık olmasın?

0|0
    0|0
  • :D haahahahahhahaha ] ne güzel neslimiz tükensin

0|0
    0|0
  • lan hergun koka kola iciyorum birsey olmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...