Salsa gecesine gidenlere bir sorum olacak...

Arkadaşlar salsa gecesine gitmeyi düşünüyorumda daha önceden hiç gitmedim,orada ortam nasıl oluyor?Yani herhangi bir kızı yanlarında erkek olsa bile dansa kaldırabilirmiyim? yada benim gibi oraya tek gelen kızlarda olur mu? Sonra başımıza iş gelmesin :D

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Tek gelen kızlar olur mutlaka. Benim tavsiyem onları beklemen:) Eğer yanlarındaki erkek bariz sevgilisi gibi duruyorsa sakın dansa kaldırma. Sonuçta birlikte dans etmek için gitmişlerdir. Rahat ol, reddedilsen de yılma:) Mutlaka kızla göz teması kur, hafifçe gülümse ve pozitif gördüysen kaldırmaktan çekinme. Tangoda en az 3 şarkı dans etmek gerekiyor nezaketen. Salsada 2 şarkı sanırım. Böyle detayları öğren gitmeden.

0|0
    0|0
    • Detayları öğren diyorsunda valla zaten öğrenmek için buradayım başka tavsiyen varsa alabilirim ;)

• ya tango egitimi almadan tango gecesine gitsem orada ögrenebilirmiyim :D çünkü oda çok zevkli bişey ve çok daha basit gibi duruyor :)

• İzlersin ama dans edemezsin ki. En azından 1 ay git tango derslerine. O zaman dans edebilirsin tango gecesinde. Hani yapacak hareketlerin olur, olmadı sadece yürüyebilirsin bile. Ama önce temel şeyleri öğren. Tango gecesi tamamen eğlenmeliktir, orada kimse sana hareket öğretmez ya da yanlışlarını düzeltmez. Bunun için tango pratiklerine gidersin. (ders hariç pratikler oluyor)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Amacın nedir bundan bahsedelim önce ^^

0|0
    0|0
    • Hacı kız ayarlamak istesem emin ol konu başlığım bu olmazdı :D

• valla amacım oraya gidip kendimi geliştirmek :D işte danstan kız bulacaz kız diorki valla ailemden bu aralar izin alamıorm .DDD arkadaş ozmn nie dansa gelirsin :DD

• Ben salsa yapmam bana sorma:P :D

• Bence sen otur evinde :D

0|0
    0|0
    • Aaaa öylemiydin sen, özür dilerim yaa.Bilseydim öyle deyip seni üzmezdim.

• okadar sosyal kaygım var ki odamdaki ışığı açamıyorum :D

Yükleniyor...