Hollywood 1., Bollywood 2., Fransa ve Güney Kore 3.cüymüş?

Avrupa ulkeleri Fransa hariç dunyaca pek unlu değilmiş filmleri felan Elin hintlisi bizden unlu ingiltere italya almanyads hollywooda kapak atmadıkça populer değil neden boyle?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onu bunu bilmem de hollywood un üstüne tanımam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Elin Hintlisi dediğin Amerikalılardan daha iyi film yapıyorlar bence.

1|0
    0|0
    • Milyoner güzel aamir reis güzel de o klişe dansları klasik bakışmaları beni olduruyor.Tabiki orası öyle çok zormuş bollywoodda oyuncu olmak.Londradaki yerel ingiliz oyunculardan daha ünlüler.David tennant mattt Smith dicem kimse bilmicek ama dev patel aamir khan shahrukh khanı herkes biliyor

• Klişe filmleride var diyorum.Hepsi güzel diyemem.Popularite olsak bu denli tutmaları garip geldi

• Ajdar bile Türkiye'de hiper star oluyorsa :P Hintlilerin fimlerinin tutmasına normal. :D

• hintliler çok iyi filmler yapıyor da ondan.Ben takdir ediyorum ve en beğendiğim filmler arasında hint filmleri oldukca fazla

1|0
    0|0
  • Bolywood 1.liği de hakediyor bence.

1|0
    0|0
    • İngiltere Almanya dan felan daha ünlüymüş yani bolluwoodda oyuncu olmak kolay değilmiş

• Kadir İnanır Hollywooda oynadıda izlenmedi mi :D

0|0
    0|0
    • :D peki

• Zaten tüm halk bu mantıkta olduğu için yıllarca aynı

• Yönetmen felan olsam değişik şeyler düşünürdum ama :D

• Fransız filmleri hepsinden güzel hint filmleri biraz felsefik cok abartılı uzun ve sıkıcı

0|0
    1|0
    • Popülarite tanınmışlık olarak Hindistan öndeymiş

• Hint sineması zaten sevilip izleniyor sadece türkiye geçtanıdı.

• İngiltereden almanyadan italyadan daha unlulermiş büyük sektör demekki

• çünki emek harcıyorlar. Sınıfımda Koreli ve Hindistan'dan biri vardı sorduğumda şöyle yanıtladı: O gördüğün "dans" sahneleri 3-10 saatimizi alabiliyor.. Saatin dışında masraflardan da kaçmıyorlar. "Budda" Filimlerini izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız..

0|0
    0|0
    • 68 Hint filmi izledim iyiside var kotusude popülarite başka dünyaca bu kadar bilindiklerini bilmiyodum

• Bollywood bizden ve avrupadan ünlüymüş ama birde çok zormuş bolluwood oyuncusu olmak gazetede yaxıyodu

• Avrupa ve Türkleren üstte oldukları doğru...

• sinemayı sevmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fransa'nin filmleri çok banal yuh yani, bollywood'a gelince bence number one

0|0
    0|0
    • Avrupa ve Türkiye popülarite olarak geride zaten bilinmiyormuş bollywoodda oyuncu olmak felanda çok zormuş gazetede gördüm

Yükleniyor...