Türkiyede müzik kalitesi nasıl sizce?

Yani pop olsun rock olsun ben pek beğenmiyorum Hatta hiç beğenmiyorum. Model emre aydın serdar ortaç sıla hiçbiri o şarkıdaki duyguyu veremiyor. Az var kaliteli müzik yapan. duman şebnem teoman haluk sezen gibi. Eski rockçılar kat kat daha iyiydi sanki. Kalitenin yükselmesi gerekiyorken düşüyormuş gibi geliyor bana. Sizcede öylemi?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 6

• Pop sevmem ama 90 larda yapilan pop simdikine gore 20 yil ilerde. Simdikilerde duygu yok. Turk muziginde sadece turkuye saydim sonsuzdur. Rockta genelleme yapamam iyi icracilar var mutlaka ama rock muzigi sadece ask mesk icin kullanan entrikayi seven bir topluma sunulan bir tarz olup cikarttilar. Bukadar muzik kulturu gelismis bir ulkede bukadar basit icralar sunan medya maymunlari insani muzikten sogutuyor. Bunda dinleyiciyede buyuk rol dusuyor ama Sahnede rock yaparken dibime kadar gelip müslüm calsaniza diyen, ordaki icraciyi çalgici olarak goren bir toplumuz ne yazikki.

0|0
    0|0
  • Tr'de rock müzik yapan yok zaten, bir pentagram var. Onlarda ayda yılda bir anca albüm yapıyor. Tr'de müzik kalitesi çok yüksek insanlar var fakat, demet akalınların serdar ortaçların pop yıldızı olduğu bir ülkede ve müzik anlayışının bundan öteye gitmediği bir topluluğa karşı bu denli kalitesiz ürünler sunamadıkları için o insanları hep barlarda publarda dinleyebiliyoruz. Gerçi Murderking yeni albüm yaptı, tutmayacağını kendileride biliyorlar fakat yine de piyasa için para kazanmak için duruşlarını bozmadılar ve babalar gibi albümü yapıp sundular. Sonuç olarak ülkemizde müzik anlayışı, müzik zevki kesinlikle yok. Müzikal ve sanatsal hiç bir değerde yok herkes 3 notayı bir araya getirip şarkı yapıyor, bir de üzerine azıcık yakışıklı ya da g*tünü başını açan bir hatunsa olay bitmiştir.

0|0
    0|0
  • Türkiye de müzikte kalite yok.

0|0
    0|0
  • serdar ortac demet akalın gibi ses sanatcıları bir dunya hatta ne dunyası uzay sanatcıları olarak turkiyede oldukları surece bu kalıte azalmaz niyemi cunku zaten yerlerde

0|0
    0|0
  • berbata yakın.

0|0
    0|0
  • türkçe müziklerden soğudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...