Kapat

Acun'un programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Acunun yaptığı hemen hemen her program tuttu, ben bu programların çok boş olduğunu düşünüyorum. Hele survivor çok gereksiz bir program. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Gereksiz
    A seç
  • Gerekli
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|18

En İyi Erkek Görüşü

• Orijinal olmadığı için hayal gücü zayıf diyebilirim ama yurtdışında yapılan programları taklit edip başarılı olmak yani tutması yaptığı işte başarılı olduğunu gösterir. Kafa var ama kullanmıyor da diyebilirim :)). Diğer taraftan pek sık takip etmiyorum o programları orijinal olmayışından dolayı ısınamıyorum yapmacık geliyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 16

• Hazır gıda sektörü gibi ellelam icad ediyor bu bize adapte ediyor. Sevmem birini bile oturup izlemem ama seveni çok

1|1
    0|0
  • hiç birşey düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • Valla biz ne dusunsek bos şu saatten sonra adam milyarları kırıyor 8 tane arabası var :)
    Her neyse ben basarılı buluyorum hepside guzel ve akıcı

0|0
    1|0
  • Adam işi biliyor. Saygı duyuyoruz.

0|0
    1|0
  • Ge-rek-siz...

0|0
    0|0
  • akıllı uyanık bir adam olduğunu düşünüyorum. Yarışmalarının takipçisi değilim ama bu işlere hakim olduğu belli tv 8'i almamışmıydı en son hem akp ile de arası iyi tutuyo biliyo işi

0|0
    0|0
  • Türkiyede hangi televizyon kanalı gerekli birşey yapıyor?
    Arz talep meselesi demek ki izleyen insanlar o seviye şeyler istiyor.

0|0
    0|0
  • Acun'un programlarını çok beğeniyorum, hele Survivor'u hiç kaçırmam. Eğer izlemem mümkün değilse, mutlaka kayda alırım. Başka bir gün seyrederim, hiç aksatmam.

Herif işini biliyor lan, büyük başarı.

0|0
    1|0
  • vakit geçirmek için bire bir

0|0
    1|0
  • Gereksiz

1|0
    0|0
  • Hepsi uyarlama ve gereksiz

0|0
    0|0
  • Zeki adam, izlemesemde başarılı buluyorum programlarını.

0|0
    1|0
  • B şıkkı olacaktı :)

0|0
    1|0
  • Valla ben seviyorum komik oluyo yani, değişik. Arada kavga falan izliyoruz :D

0|0
    1|0
  • acuna laf yokta su seyircilerine gicik oldum hele su Ebru Gundesi alkislamalarindan sonra.Ulan sanki kocasi sehit olmus.Ama tebrik etmek lazim tam oskarlik bir oyuncu Ebru Gundes.

1|0
    0|0
  • adam işini biliyor kesinlikle alkışlamak lazım, muhabirlikten geldi nokta tam bir başarı öyküsü. Survivor tek tutkum :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• entrika dolu dizilerden iyidir diyordum onlara da entrika girdi arkadaş. Zaten sıktılar iyice kaldırılsa sevinirim

0|0
    1|0
  • Gereksiz.

1|0
    0|0
  • Kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizilerden kat kat iyidir. Yetenek sizsinizde alabildiğine güldüğüm yerler oldu. İnsanları güldürebiliyorsa ya da kulağının pasını silebiliyorsa yeni seslerle heyecanlandırabiliyorsa yarışmalarla gereksiz değildir.

0|0
    1|0
  • Gerekli bir poh yok :D

Vuhhuu

1|1
    0|0
  • Bak şimdi bir Acun'un dışarıdan aldığı programları düşün.. Birde bizim kendi yaptığımız programları düşün. Bir kere eğlence denilince aklıma Acun'un programları geliyor aklıma..

0|0
    0|0
  • Paranın mk koyuyor sadece..

0|0
    0|0
  • İyi oluyo ya, severim ben. Survivor, yetenek sizsiniz, o ses Türkiye falan çok iyi programlar bence. :)

0|0
    1|0
  • çünkü hepsi amerika ve kanadadan çalıntı

1|0
    0|0
    • Her formatın telif hakları var. Onlar için para ödeniyor. Çalıntı diyerek neyi kastediyorsunuz anlamadım. Tamam özgün olmayabilir ama çalıntıda değil

• tabiki telif hakkını ödüyor ama fikir ondan değil onu demek istiyorum. kendi yaratıcılığını kullanmıyor

• Bencede gereksiz

1|0
    0|0
  • on numara programları var aynn devam forever survıvor :)

0|0
    1|0
  • Kendı fikirleri degilki yabancı ülkede cok izlenen programları calıyor burada yapıyor

1|0
    0|0
  • Gerekli ya da gereksiz adam para babası oldu.

0|0
    0|1
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • Eğlenceli.

0|0
    0|0
  • Gayet başarılı buluyorum adamı ama programlarını takip etmiyorum

0|0
    1|0
  • Başarılı.