Acun'un programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Acunun yaptığı hemen hemen her program tuttu, ben bu programların çok boş olduğunu düşünüyorum. Hele survivor çok gereksiz bir program. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Gereksiz
    A seç
  • Gerekli
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1618

En İyi Erkek Görüşü

• Orijinal olmadığı için hayal gücü zayıf diyebilirim ama yurtdışında yapılan programları taklit edip başarılı olmak yani tutması yaptığı işte başarılı olduğunu gösterir. Kafa var ama kullanmıyor da diyebilirim :)). Diğer taraftan pek sık takip etmiyorum o programları orijinal olmayışından dolayı ısınamıyorum yapmacık geliyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Hazır gıda sektörü gibi ellelam icad ediyor bu bize adapte ediyor. Sevmem birini bile oturup izlemem ama seveni çok

1|1
    0|0
  • hiç birşey düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • busseemmbusseemm
    eig 13badgsi e0:16/div>

hiç birşey düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • busseemmilypad-anlass="name LilyPad-hover" data-hover="{"u":"busseemm","h":"1"}" href="/uye/busseemm" target="_self">busseemm
    eig 13badgsi e0:40/div>

hiç birşey düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • busseemmnisyann
    <8ta-tooltip-html="#mho-tooltip" data-position-at="top right" data-position-my="bottom right" class="mho js-tooltip badge "> eig 13badgsi e0:25/div>

hiç birşey düşünmüyorum

0|0
    0|1

Kızlg" +'.dr">

Kızsunuyorsunuz
    0info">lass="">|0div class="ibar-opinions"> 1 da>|0|+'.dr">Daha Az-Göpanr"ibar-liiecouike:''>+'.dr">

Kızsunuyorsunuzpandab canHandab
    0info">lass="">|0div class="ibar-opinions"> 1 da>|0|+'.dr">

Kızsunuyorsunuz 0div class="ibar-opinions"> 1 da>|0|+'.dr">

Kızsunuyorsunuz
    0info">lass="">|0div class="ibar-opinions"> 1 da>|0|/uluiclass="icong=347" clasiecounspiecouike:'>+'uiclas>

Erkekler Ne Diyor 17

• entrika dolu dizilerden iyidir diyordum onlara da entrika girdi arkadaş. Zaten sıktılar iyice kaldırılsa sevinirim

0|0
      1|0
    • Gereksiz.

1|0
      0|0
    • Kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizilerden kat kat iyidir. Yetenek sizsinizde alabildiğine güldüğüm yerler oldu. İnsanları güldürebiliyorsa ya da kulağının pasını silebiliyorsa yeni seslerle heyecanlandırabiliyorsa yarışmalarla gereksiz değildir.

0|0
      1|0
    • Gerekli bir poh yok :D

Vuhhuu

1|1
      0|0
    • Bak şimdi bir Acun'un dışarıdan aldığı programları düşün.. Birde bizim kendi yaptığımız programları düşün. Bir kere eğlence denilince aklıma Acun'un programları geliyor aklıma..

0|0
      0|0
    • Paranın mk koyuyor sadece..

0|0
      0|0
    • on numara programları var aynn devam forever survıvor :)

0|0
      1|0
    • İyi oluyo ya, severim ben. Survivor, yetenek sizsiniz, o ses Türkiye falan çok iyi programlar bence. :)

0|0
      1|0
    • çünkü hepsi amerika ve kanadadan çalıntı

1|0
      0|0
      • Her formatın telif hakları var. Onlar için para ödeniyor. Çalıntı diyerek neyi kastediyorsunuz anlamadım. Tamam özgün olmayabilir ama çalıntıda değil

• tabiki telif hakkını ödüyor ama fikir ondan değil onu demek istiyorum. kendi yaratıcılığını kullanmıyor

• Eğlenceli.

0|0
      0|0
    • Bencede gereksiz

1|0
      0|0
    • Gayet başarılı buluyorum adamı ama programlarını takip etmiyorum

0|0
      1|0
    • Kendı fikirleri degilki yabancı ülkede cok izlenen programları calıyor burada yapıyor

1|0
      0|0
    • gereksiz

0|0
      0|0
    • Başarılı.

0|0
      1|0
    • Gerekli ya da gereksiz adam para babası oldu.

0|0
      0|1
    • adam yapıyor bizde seyrediyoruz işte

0|0
      1|0

Yükleniyor...