Acun'un programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Acunun yaptığı hemen hemen her program tuttu, ben bu programların çok boş olduğunu düşünüyorum. Hele survivor çok gereksiz bir program. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Gereksiz
    45% (5)55% (6)50% (11)Oy Ver
  • Gerekli
    55% (6)45% (5)50% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|18

En İyi Erkek Görüşü

• Orijinal olmadığı için hayal gücü zayıf diyebilirim ama yurtdışında yapılan programları taklit edip başarılı olmak yani tutması yaptığı işte başarılı olduğunu gösterir. Kafa var ama kullanmıyor da diyebilirim :)). Diğer taraftan pek sık takip etmiyorum o programları orijinal olmayışından dolayı ısınamıyorum yapmacık geliyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hazır gıda sektörü gibi ellelam icad ediyor bu bize adapte ediyor. Sevmem birini bile oturup izlemem ama seveni çok

1|1
    0|0
  • hiç birşey düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • Valla biz ne dusunsek bos şu saatten sonra adam milyarları kırıyor 8 tane arabası var :)
    Her neyse ben basarılı buluyorum hepside guzel ve akıcı

0|0
    1|0
  • Adam işi biliyor. Saygı duyuyoruz.

0|0
    1|0
  • Ge-rek-siz...

0|0
    0|0
  • akıllı uyanık bir adam olduğunu düşünüyorum. Yarışmalarının takipçisi değilim ama bu işlere hakim olduğu belli tv 8'i almamışmıydı en son hem akp ile de arası iyi tutuyo biliyo işi

0|0
    0|0
  • Türkiyede hangi televizyon kanalı gerekli birşey yapıyor?
    Arz talep meselesi demek ki izleyen insanlar o seviye şeyler istiyor.

0|0
    0|0
  • Acun'un programlarını çok beğeniyorum, hele Survivor'u hiç kaçırmam. Eğer izlemem mümkün değilse, mutlaka kayda alırım. Başka bir gün seyrederim, hiç aksatmam.

Herif işini biliyor lan, büyük başarı.

0|0
    1|0
  • vakit geçirmek için bire bir

0|0
    1|0
  • Gereksiz

1|0
    0|0
  • Hepsi uyarlama ve gereksiz

0|0
    0|0
  • Zeki adam, izlemesemde başarılı buluyorum programlarını.

0|0
    1|0
  • B şıkkı olacaktı :)

0|0
    1|0
  • Valla ben seviyorum komik oluyo yani, değişik. Arada kavga falan izliyoruz :D

0|0
    1|0
  • acuna laf yokta su seyircilerine gicik oldum hele su Ebru Gundesi alkislamalarindan sonra.Ulan sanki kocasi sehit olmus.Ama tebrik etmek lazim tam oskarlik bir oyuncu Ebru Gundes.

1|0
    0|0
  • adam işini biliyor kesinlikle alkışlamak lazım, muhabirlikten geldi nokta tam bir başarı öyküsü. Survivor tek tutkum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• entrika dolu dizilerden iyidir diyordum onlara da entrika girdi arkadaş. Zaten sıktılar iyice kaldırılsa sevinirim

0|0
    1|0
  • Gereksiz.

1|0
    0|0
  • Kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizilerden kat kat iyidir. Yetenek sizsinizde alabildiğine güldüğüm yerler oldu. İnsanları güldürebiliyorsa ya da kulağının pasını silebiliyorsa yeni seslerle heyecanlandırabiliyorsa yarışmalarla gereksiz değildir.

0|0
    1|0
  • Gerekli bir poh yok :D

Vuhhuu

1|1
    0|0
  • Bak şimdi bir Acun'un dışarıdan aldığı programları düşün.. Birde bizim kendi yaptığımız programları düşün. Bir kere eğlence denilince aklıma Acun'un programları geliyor aklıma..

0|0
    0|0
  • Paranın mk koyuyor sadece..

0|0
    0|0
  • İyi oluyo ya, severim ben. Survivor, yetenek sizsiniz, o ses Türkiye falan çok iyi programlar bence. :)

0|0
    1|0
  • çünkü hepsi amerika ve kanadadan çalıntı

1|0
    0|0
    • Her formatın telif hakları var. Onlar için para ödeniyor. Çalıntı diyerek neyi kastediyorsunuz anlamadım. Tamam özgün olmayabilir ama çalıntıda değil

• tabiki telif hakkını ödüyor ama fikir ondan değil onu demek istiyorum. kendi yaratıcılığını kullanmıyor

• Bencede gereksiz

1|0
    0|0
  • on numara programları var aynn devam forever survıvor :)

0|0
    1|0
  • Kendı fikirleri degilki yabancı ülkede cok izlenen programları calıyor burada yapıyor

1|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • Eğlenceli.

0|0
    0|0
  • Gayet başarılı buluyorum adamı ama programlarını takip etmiyorum

0|0
    1|0
  • Gerekli ya da gereksiz adam para babası oldu.

0|0
    0|1
  • Başarılı.

0|0
    1|0
  • adam yapıyor bizde seyrediyoruz işte

0|0
    1|0
Yükleniyor...