Facebook'ta bizle alakası olmayan şarkılar paylaşıyor, beni sevmiyor mu sizce?

Özellikle erkekler bana akıl verin ne demek oluyor bu ?

arkadaşlar sevgilimle 2 yıllk bir ilişkim var çok tartışmalı bi şekilde zorda olsa ilşkimiz devam ediyor. bu konu için çok kez kavga ettik facebook da bizle alakası olmayan şarkılar paylaşıyo uzun zamandır paylaşmıyordu yine paylaşmış sizce beni sevmiyormu :( niye böyle şarkılar dinliyo mesela ebru gündeşin aşkımı ş*refsizlere sattın şarkısını paylaşmış sözlerini okuyunca delirdim . sizce bir erkek neden böyle şarkılar dinler ilişkimizde bu şekilde bir sorun yokken ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben de metallicalar,judas priestler,manowarlar falan paylaşıyorum.sevmiyo muyum sevgilimi? sanırım 15 yaşında ergen bi kızceğizsin ondan böyle bişi sordun.

0|1
    0|0
    • hayır 20 yaşındayım bunun yaşla ilgisi yok ama evet bazı şeyleri çok kafama taktığım doğru

Erkekler Ne Diyor 7

• Kafayı mı yedin sen yahu...Ne demek bizimle alakalı olmayan...Yuh yani...Ben hiç bir şarkının Toplamındaki manaya bakmam..Ritim-Melodi uyumu hoşuma gidiyordur dinlerim...Ses hoşuma gidiyordur dinlerim..ne alaka yahu..Varya..bu gibi sebeplerden çocuğa tartışma çıkarıyorsan, Alla ona Gani Gani sabır ihsan eylesin...Aminnnn...!

Kim bilir belki sizin renginiz içermeyen Kıyafet giyiyor diye de çocuğa dalıyordursun he...

Sen bana bir kaç tane senin dinlediğin Parçalardan yaz şuraya bak ne manalarım çıkarırım, aklın şaşar...

Ha sonrada .." Hiç sebepsiz ayrıldı banden ..neden..? " diye soru görürüz burada..Anam az bir nefes aldır yahu...O da bir insan ve her zewki, düşüncesi, isteği seninle uyuşmak zorunda değil..yoksa İkizinle mi çıkıyorsun...?

2|1
    1|1
    • @ vikvik::İyi yüzücüyümdür kolay kolay boğulmam...Ayrıca benden Dolmuş olmaz..olsa olsa Boing 797 olur..kih..kih..kih..

• söylenenleri ters anladığın belli verdiğin cevaplardan ;)

• takma bu kadar ayrıntıyı

0|0
    0|0
  • Yaa insan beğendiği şarkıları dinleyebilir facesinin senle alakası olması gerekmez herşeyi senle alakalı paylaşamaz zaten istese de olmuo o yüsden gereksiz paranoya

0|0
    0|0
  • sadece muzik kismi hosuna gidiyordur, illa ki sevgilisi var diye sevgi bocugu parcalari mi dinlemeli insan? ve sen bunu sorun ediyorsun ya... cok garip cook!

0|0
    0|1
  • facebook bir araç olmamalı.sizinle alakalı şarkı paylaşma gibi bir zorunluluğumu var

0|0
    0|0
  • ahahah iyiymiş. ona sordun mu ? :-)

0|0
    0|1
    • sordum seviyorum bu şarkıları diyor tersliyor ama asıl neden ne

• saolun :S tamam düşmem ama aşkıomı ş*refszlere sattın şarkısıyla bana ne nasıl bi trip yapabilir ki anlamadm.

• ne bileyim abi sizi tanımıyorum ki. kendi yorumundan anladığım kadarıyla facebook'tan parça paylaşarak iletişim kuran bir yapınız var. aslında garip ve tribal olan bu durumun kendisi. ;-)

• aşık arkadaş ondan böyle

0|0
    0|0
    • kime bana mı başkasına mı :(

Kızlar Ne Diyor 5

• canım sen müzik dinlerken sözlerine dikkat edersin, ama erkek arkadaşın sözlere takılmaz müzik ritminden hoşlanır ve o müziği bu şekilde dinler. Herkesin ayrı bir yapısı var ve kimseyi kendin gibi görme yoksa kaybedersin. Bence boş yere böyle didikleyip kendini üzüyorsun.

0|0
    0|0
  • Paronayaksin sen.

0|0
    1|0
  • Isin mi yok ya senin.

0|0
    1|0
  • Hosuna gitmistir dinlemis paylasmistir ne cok takiyorsunuz kafaya ya

0|0
    0|0
  • paranoyaklık yapmanın manası yok .sevgilinin her davranışından birşey çıkarırsan kaybeden sen olursun bende takıyordum herşeyi ama şuan umursamıyorum bile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...